Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 marca 2022

18 marca rusza sprzedaż na 28. Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023! Zapisz się na Ticket Alarm!

Mistrzostwa świata to największa impreza w historii polskiej piłki ręcznej. Sprzedaż biletów na mundial rusza już 18 marca!

Mistrzostwa świata potrwają od 11 do 29 stycznia 2023 roku. Polacy rywalizację rozpoczną od rundy wstępnej w Katowicach. Nasza reprezentacja, w przypadku awansu, rundę główną rozegra w Krakowie. Gospodarzem turnieju o Puchar Prezydenta będzie Płock. Gdańsk ugości dwa ćwierćfinały oraz półfinał. 

Pierwsze drużyny zostały przypisane do grup: 

Grupa A (Katowice): Polska, Grupa B (Kraków): Hiszpania, Grupa C (Goteborg): Szwecja, Grupa D (Jonkoping): -, Grupa E (Katowice): Niemcy (w przypadku awansu), Grupa F (Kraków): Norwegia, Grupa G (Kristianstad): -, Grupa H (Malmo): Dania 

Sprzedaż biletów na mecze rozgrywane w naszym kraju rozpocznie się 18 marca. Wejściówki na spotkania fazy wstępnej do nabycia za 29-279 zł. Bilety na mecze rundy głównej kosztują 29-259 zł, a za fazę pucharową: od 99 zł. Wejściówki na spotkania Pucharu Prezydenta można nabyć już za 19-49 zł. 

Gospodarzami MŚ 2023 będą Katowice, Śląsk, Kraków, Małopolska, Płock i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Jednym z Narodowych Dostawców turnieju w naszym kraju jest Eventim. Kolejnych partnerów mistrzostw świata poznamy niebawem. 

Już teraz zapisz się na TicketAlarm, żeby nie przegapić żadnych informacji o biletach!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: