-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 grudnia 2016

Adam Morawski Graczem Listopada

Zakończyliśmy głosowanie na Gracza Listopada – Waszymi głosami zwyciężył bramkarz Orlen Wisły Płock Adam Morawski.
Mierzący 190 cm wzrotu i ważący 82 kilogramy zawodnik bardzo rozwinął się w Płocku. – Pod okiem Piotra Przybeckiego wskakuje na wyższy poziom. Sam trener przyznaje, że to gość, który może kiedyś stać się zawodnikiem na poziomie reprezentacji Polski. W listopadzie zagrał świetne mecze z Chrobrym i Zagłębiem. Podczas tego drugiego miał 63% skuteczności. – mówią eksperci WP SF.
Morawski został już raz wybrany Graczem 6. Serii. To dla tego młodego zawodnika na pewno wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszych treningów.
Oprócz płockiego bramkarza nominację otrzymał Mariusz Jurkiewicz – Rzuca bramki, asystuje, rozgrywa i kieruje defensywą. Prawdziwy lider Mistrza Polski. Bardzo aktywny w listopadzie. – wyjaśniali eksperci nc+.
Natomiast eksperci z Kocham Ręczną wytypowali Adama Machlera z Gwardii Opole – Już samo pseudo Yogi świadczy o posturze bramkarza rewelacji rozgrywek PGNiG Superligi. Nic z tego, to właśnie dzięki niemu klub z Opola osiąga znakomite wyniki. W niektórych sytuacjach Malcher interweniował wręcz nieprawdopodobnie, nie jak miś z kreskówki, ale jak konik polny. – tłumaczyła ekipa Kocham Ręczną.
Teraz, oprócz samego tytułu czy radości z jego zdobycia, każdy Gracz Miesiąca otrzyma wyjątkowy prezent od Partnera Głosowania, marki Balticus. – Witamy Balticus na pokładzie PGNiG Superligi, bardzo nas cieszy, że pojawia się nowy Partner, który sprawi, że zawodnicy walczący o tytuł Gracza Miesiąca jeszcze bardziej będą to przeżywać i czekać na wyniki. – mówi Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi.
Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków. Jest to typowy Microbrand, Polskie projekty oraz najlepsze materiały. Zegarki budowane są w oparciu o najlepsze japońskie automatyczne mechanizmy. Produkcja jest w ograniczonych ilościach. Balticus planuje ekspansję rynku oraz rozpoczęcie współpracy z uzdolnionym polskim projektantem. – Jako Polska firma chcemy wspierać polski sport. Budujemy nową, solidną markę, tak samo jak robi to PGNiG Superliga. Szukamy pozytywnych emocji, a te w piłce ręcznej są gwarantowane. – komentuje współpracę Bartosz Knop, właściciel marki Balticus.
Pierwszy, debiutujący model Balticus nazywa się Grey Seal i właśnie ten model trafi do rąk Gracza Miesiąca. Mechanizm zegarka to doskonała japońska Miyota 9015 produkowana przez Citizena, łożyskowana na 24 kamieniach, częściowo zdobiona pasami genewskimi. Na wahniku widnieje nazwa Balticus. Szkło jest szafirowe z powłoką antyrefleksyjną położoną od środka. Obrotowy bezel został również umieszczony wewnątrz zegarka. Aby utrzymać klasę wodoszelności WR300 koronka jest zakręcana. Dzięki świetnemu nurkowi, Foce Szarej, która potrafi zanurzyć się do 300 metrów, zegarek Balticus przyjął swoją nazwę – Grey Seal. Zegarek w komplecie ma bransoletę siatkową, ale również stylowy skórzany pasek z przeszyciami w kolorze tarczy.
 
2

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: