Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 lipca 2018

Adamski i Janiszewski wzmocnią MMTS

KACPER ADAMSKI ZOSTAŁ NOWYM ZAWODNIKIEM MMTS KWIDZYN. BYŁY ROZGRYWAJĄCY KPR LEGIONOWO PODPISAŁ KONTRAKT WIĄŻĄCY GO Z KWIDZYŃSKIM KLUBEM NA 2 LATA. DZIEŃ WCZEŚNIEJ WZIĄŁ UDZIAŁ W PIERWSZYCH ZAJĘCIACH Z ZESPOŁEM.

 
Przypomnijmy, że Kacper Adamski to wicekról strzelców ubiegłego sezonu. Grając w barwach KPR Legionowo w 29 meczach rzucił 175 bramek.
 
Wszystko zaczęło się od telefonu od Pani Prezes – mówi Kacper Adamski. – Nie ukrywam jednak, że rozmawialiśmy o tym kilka tygodni wcześniej. Początkowo chciałem zostać z dziewczyną na dłużej w jednym miejscu. Dlatego do końca liczyłem, że Legionowo pozostanie w Superlidze i zadomowię się tam na dłużej. Sprawy potoczyły się jednak inaczej, a ja trafiłem do Kwidzyna. Jestem jednak bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do MMTS.
 
Jak się okazuje szalę przeważyła osoba trenera Tomasza Strząbały, który obecnie prowadzi kwidzyński zespół oraz… opinia Bartosza Dudka.
 

 
-O trenerze usłyszałem naprawdę bardzo dużo dobrego, ale jeszcze nie pracowaliśmy ze sobą – mówi K. Adamski. – Z Bartkiem rozmawiałem natomiast o atmosferze w zespole i to też przekonało mnie do podpisania kontraktu. Poza tym znam chyba ¾ zespołu. Wiem, że są to ambitni ludzie, którzy chcą coś osiągnąć na boisku i twardo będą do tego dążyć. To mi się podoba. Tylko grać i wygrywać.
 
Ze wzmocnienia zespołu cieszy się Agnieszka Laskowska, Prezes MMTS Kwidzyn S.A. Wyjaśnia jednak, że zakontraktowanie Kacpra było możliwe dzięki dodatkowemu wsparciu sponsorów.
 
-Budżet klubu oraz okres transferowy został już zamknięty i nie przewidywaliśmy żadnych wzmocnień zespołu. Gdy jednak Legionowo nie uzyskało licencji na grę w PGNiG Superlidze pojawiła się możliwość zakontraktowania Kacpra, z której chętnie skorzystaliśmy. Chcę jednak podkreślić, że nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie pomoc i wsparcie sponsorów naszego klubu, którzy przeznaczyli na ten transfer dodatkowe, pozabudżetowe środki – podkreśla Agnieszka Laskowska.
 

KOLEJNYM WZMOCNIENIEM JEST BARTOSZ JANISZEWSKI  KTÓRY W NAJBLIŻSZYM SEZONIE PONOWNIE BRONIĆ BĘDZIE BARW MMTS KWIDZYN. DOŚWIADCZONY OBROTOWY, A TAKŻE WYCHOWANEK KWIDZYŃSKIEGO KLUBU ZWIĄZAŁ SIĘ Z MMTS ROCZNYM KONTRAKTEM Z OPCJĄ PRZEDŁUŻENIA NA KOLEJNY SEZON.

 

 

Pojawienie się Bartosza Janiszewskiego na pierwszych zajęciach MMTS dla wielu było sporym zaskoczeniem. Doświadczony obrotowy występował ostatnio w Meblach Wójcik Elbląg i był wyróżniającym się zawodnikiem tej drużyny. Elblążan w tym sezonie zbraknie jednak na parkietach Superligi. Bartosz po dwóch sezonach spędzonych w Meblach Wójcik wrócił więc do Kwidzyna.
 
Napięty budżet naszego klubu nie pozwalał nam na zakontraktowanie żadnego nowego zawodnika – wyjaśnia Agnieszka Laskowska, Prezes MMTS Kwidzyn S.A. – Wsparcie przyszło jednak od sponsora indywidualnego, który w całości pokryje koszty kontraktu Bartka. Cieszymy się, bo dzięki temu mógł dołączyć do naszego zespołu i swoim doświadczeniem na pewno wzmocni siłę MMTS Kwidzyn w najbliższym sezonie. Dodam też, że podpisany kontrakt obowiązuje przez rok, choć zawarliśmy w nim możliwość przedłużenia o kolejny sezon.

 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: