Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 maja 2020

Adios Julen! Kielce pożegnały Julena Aginagalde

To był ostatni sezon Julena Aginagalde w drużynie mistrzów Polski! Aginagalde w Kielcach spędził 7 sezonów, w tym czasie wygrał z PGE VIVE Kielce 7 mistrzostw Polski, 6 Pucharów Polski i Ligę Mistrzów.

Feta żegnająca hiszpana była zaplanowana na sam koniec sezonu, jednak pandemia spowodowana koronawirusem pokrzyżowała je. Kieleccy kibice jednak zebrali się pod balkonem Aginalde, żeby odpowiednio pożegnać obrotowego. W ruch poszły race, a z głośników poleciał kawełek „Wehikuł Czasu” Dżemu – jego ulubioną polska piosenka.

Aginagalde w przyszłym sezonie będzie grał w CD Bidasoa Irun, czyli klubie, w którym się wychował. 

Julen Dziękujemy – Gracias Julen

🎵Pamiętam dobrze ideał swój, marzeniami żyłem jak król… dziękujemy Julen Aginagalde 💛🤍💙Nie było go jak pożegnać na meczu, na fecie… dlatego w centrum Miasto Kielce, przed blokiem w którym mieszkał Julen zgromadzili się dziś kibice i śpiewem pożegnali Julena… zobaczcie sami! Julen jutro wyrusza w drogę do Hiszpanii… do zobaczenia, amigo!Pamiętacie ten ostatni rzut karny w finale Ligi Mistrzów? A te inne fantastyczne bramki i akcje..🎶 Piosenka Dżemu – Wehikuł Czasu stała się ulubioną piosenką Hiszpana, którą śpiewał z pamięci.P.S. Wszyscy kibice byli oczywiście w maseczkach i dbali o zachowanie odległości.Dziękujemy za ujęcia z drona Patryk Ptak

Posted by Łomża Vive Kielce on Friday, May 1, 2020

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: