Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 lutego 2017

Aleksandr Tatarincew wraca do Zabrza

Doskonale znany zabrzańskim kibicom Aleksandr Tatarincew wraca do Zabrza! Mierzący 208 centymetrów wzrostu lewy rozgrywający w Zabrzu będzie grał co najmniej przez najbliższe 1,5 roku, do zakończenia sezonu 2017/2018.
27-letni Rosjanin reprezentował trójkolorowe barwy przez dwa lata w sezonach 2014/2015 i 2015/2016. Po zakończeniu rozgrywek przeszedł do szwedzkiego IFK Kristianstad. Wydawało się, że będzie miał mocne wejście, bo w czwartym sparingu w letnim sezonie przygotowawczym z FC Porto zdobył aż siedem bramek (choć ostatecznie IFK Kristianstad przegrało 26-23).  Jego kariera nie oznaczała jednak całkowitego zerwania z polskim szczypiorniakiem. Pierwszego października w ramach eliminacji Ligi Mistrzów IFK Kristianstad starło się z Vive Tauron Kielce. Alex zdobył trzy bramki, a jego zespół przegrał aż 38:28.
Niestety nie zawsze był pierwszym wyborem szkoleniowca IFK, dzięki czemu Alex dostał zgodę na poszukiwanie nowego klubu. – Chciał do nas wrócić, a my go potrzebowaliśmy! – mówi prezes NMC Górnika Zabrze, Bogdan Kmiecik.
4

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: