Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 sierpnia 2021

Alex Dujshebaev kapitanem Kielc!

W sezonie 2021/2022 kapitanem drużyny Łomża Vive Kielce będzie Alex Dujshebaev. „To dla mnie wielki zaszczyt i honor. Chciałbym pomóc wszystkim moim kolegom z drużyny, by stawali się coraz lepsi. Będę im służył swoim doświadczeniem” – komentuje Hiszpan.

Alex Dujshebaev kapitanem Łomży Vive Kielce / PGNiG SuperligaW nadchodzącym sezonie kapitanem drużyny Łomża Vive Kielce będzie Alex Dujshebaev. W roli wicekapitanów Hiszpanowi pomagać będą Igor Karačić oraz Artsem Karalek.

Nigdy przedtem nie pełniłem tej funkcji. Wcześniej, czy to w Kielcach, czy w Skopje, byłem już w radzie drużyny lub byłem wicekapitanem, ale nigdy nie nosiłem opaski kapitana – wyjaśnia Alex i dodaje – Taka decyzja to dla mnie wielki zaszczyt i honor. Bycie kapitanem takiej drużyny jak Łomża Vive Kielce to naprawdę duża sprawa. Chciałbym pomóc wszystkim moim kolegom z drużyny, by stawali się coraz lepsi, chciałbym, żeby wiedzieli, że zawsze mogą się do mnie zwrócić z każdą sprawą i że zawsze będę im służył swoim doświadczeniem oraz chęcią do pomocy. Wszyscy razem chcemy spełniać nasze cele, czyli wygrywać.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: