Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 sierpnia 2020

Artsem Karalek w Kielcach do 2025 roku!

Obrotowy Łomża Vive Kielce, Artsem Karalek, podpisał dziś (czwartek, 27 sierpnia) kontrakt, na bazie którego związał się z Mistrzami Polski na pięć kolejnych lat. Oznacza to, że w żółto-biało-niebieskich barwach występował będzie do końca sezonu 2024/25.

Arstem Karalek zostaje w Kielchach do 2025 roku

Wyjściowy kontrakt Artsema Karaleka obowiązywał do końca sezonu 2021/22. Obrotowy już teraz postanowił go przedłużyć, wyrażając tym samym wiarę w wizję budowy zespołu Łomża Vive Kielce w kolejnych latach.

Przedłużenie kontraktu było dla mnie pierwszą rozważaną opcją i cieszę się, że Prezes Bert myślał tak samo – komentuje Artsem Karalek – Nie rozmawialiśmy długo, dogadaliśmy się bardzo szybko i jestem szczęśliwy, że w Kielcach będę grał kolejnych pięć lat. Tu jest mój drugi dom, dobrze czuję się w zespole, a Talant to już dla mnie ktoś więcej niż trener. Dla zawodnika najważniejsze jest zaufanie, a ja jestem bardzo zadowolony z tego, co dostałem tu dotychczas. Wiem, że gdy obok są tacy zawodnicy, będę miał tu swój najlepszy czas, jeszcze lepszy niż teraz. Widzę siebie tylko w Kielcach, w tej drużynie. Nasz cel to Liga Mistrzów, ale także Mistrzostwo Polski i Puchar Polski. Dziękuję wszystkim kibicom, całemu sztabowi szkoleniowemu i wszystkim, którzy pracują w klubie, bo oni też mają swój udział w mojej decyzji.

Jestem bardzo szczęśliwy, że kolejny zawodnik takiej klasy zostaje z nami na dłużej – mówi Prezes KS Vive Handball Kielce S. A., Bertus Servaas – Artsem Karalek to jeden z naszych podstawowych zawodników i nie wyobrażam sobie budowania drużyny Łomża Vive Kielce bez niego. W dotychczasowych sezonach swoją lojalność okazywał nie tylko na boisku, ale i poza nim, to chłopak, w którego żyłach płynie żółta krew! Bardzo się cieszę, że będziemy wspólnie walczyć o kolejne sukcesy dla klubu przez najbliższych pięć lat.

Artsem Karalek dołączył do drużyny Mistrzów Polski w 2018 roku i do tej pory zdobył z nią dwa tytuły Mistrza Polski oraz dwa Puchary Polski.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: