Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 sierpnia 2017

Artur Jankowski został dyrektorem zarządzającym Górnika Zabrze

Decyzją Rady Nadzorczej Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A Artur Jankowski 1 sierpnia objął funkcję Dyrektora Zarządzającego.

 
– To dla mnie duże wyróżnienie i wyzwanie. Moja wiedza i wieloletnie doświadczenie będzie ważne, aby podnieść klub na wyższy poziom operacyjny i sportowy. Mamy przed sobą cele krótko- i długoterminowe, wspólnie z właścicielem klubu, panem Bogdanem Kmiecikiem, wiemy jak i co chcemy osiągnąć. – mówi Artur Jankowski.
 
Artur Jankowski jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Zasiada w Radzie Nadzorczej Górnik Zabrze SSA. Zawodowo związany był z biznesem mediów elektronicznych, prasą, reklamą, marketingiem oraz branżą IT secure. W latach 2011-2014 był Prezesem Zarządu Górnik Zabrze SSA.
 
Powołanie Artura Jankowskiego na stanowisko Dyrektora Zarządzającego skomentował również Bogdan Kmiecik właściciel i Prezes Zarządu zabrzańskiego klubu. – Artur Jankowski to osoba w środowisku sportowym i biznesowym dobrze znana i nikomu jej przedstawiać nie trzeba. Chcemy zbudować profesjonalny klub, który za kilka lat będzie bił się o ligę mistrzów. Wierzymy w to i jesteśmy pewni, że jest to w naszym zasięgu – powiedział Bogdan Kmiecik.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: