III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
1
1
M
3
9
S
5
3
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 października 2017

Azoty utrzymały zwycięstwo

Chrobry stracił punkty w meczu z Azotami. Faworyt wygrał pewnie, choć wszystko wskazywało na to, że wywiezie z Głogowa okazałą wygraną. Gospodarze jednak na to nie pozwolili.

 
Już pierwsze minuty spotkania pokazały, kto będzie dyktował warunki w tym spotkaniu. Goście szybko objęli prowadzenie, po 8. minutach gry było 2:6. Głogowianom ciężko przychodziło wypracowanie dogodnej pozycji rzutowej, męczyli się z mocną i wysoką obroną Azotów. Rzuty drugiej linii Chrobrego lądowały na rękach obrońców, albo padały łupem świetnie dysponowanych bramkarzy z Puław. Chrobry co prawda podgonił wynik, ale ostatnie minuty pierwszej połowy to dominacja podopiecznych Daniela Waszkiewicza i wysokie prowadzenie do szatni.
 
Po przerwie lepiej zaczęli goście. Poprawili wynik i wydawało się, że w Głogowie Azoty wygrają wysoko. Chrobry pokazał jednak lwi pazur i konsekwentnie zaczął odrabiać straty. Wzmocnił obronę, pomogli bramkarze, ale głogowianie też lepiej radzili sobie z defensywą puławian. Ładne bramki z drugiej linii huknął Sadowski, kolejne dwa trafienia w Superlidze zaliczył Orpik. Szans na odrobienie strat Chrobry już nie miał, ale zakończył spotkanie z podniesionym czołem.
 
Pełne statystyki TUTAJ
 
KSP SPR Chrobry Głogów – KS Azoty Puławy 24:28 (9:17)
Chrobry: Kapela, Stachera – Pawłowski, Płócienniczak, Świtała 4, Sadowski 9, Klinger 2, babicz 3, Tylutki, Orpik 2, Bartczak, Krzysztofik 1, Kubała 2, Więdłocha, Rydz 1
Azoty: Dupjachanec, Koshovy – Kuchczyński 2, Podsiadło 2, Skrabania 4, Panic 8,Grzelak, Titow 2, kowalczyk 5, Kasprzak, Jurecki 2, Prce 3
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: