Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 14 października 2016

Bartosz Konitz wraca do gry

W poprzednią niedzielę w Głogowie zostały dwa punkty, w tę Chrobry również liczy na zwycięstwo. W niedzielę w hali im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie rozpocznie się pojedynek Chrobrego z Sandra Spa Pogoń Szczecin.
Głogowianie pozbyli się już zadyszki i choć jeszcze nie wszystko funkcjonuje tak, jak życzyliby sobie głogowscy kibice, to widać, że Chrobry zmierza w dobrym kierunku. W meczu z Piotrkowianinem gospodarze potrzebowali trzydziestu minut, aby się rozpędzić i pewnie pokonać gości.
W najbliższym meczu przeciwnik będzie bardziej wymagający, ale zespół z Dolnego Śląska stać na to, aby rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. – Pomału nabieramy wiatru w żagle i nasza  gra co raz lepiej wygląda – mówi Damian Krzysztofik, kołowy głogowskiego zespołu – Ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych, ale pokażemy się w nim z jak najlepszej strony – dodaje zawodnik.
W Szczecinie jak na razie nie mają powodów do radości. Pogoń triumfowała tylko raz – w 4 serii wygrała z Piotrkowianinem. Zespołowi z północy Polski plany popsuły kontuzje. W żadnym z dotychczasowych spotkań nie zagrał lider drużyny Bartosz Konitz. Podobno zawodnik ma być gotowy na mecz w Głogowie.
KS SPR Chrobry Głogów vs Sandra Spa Pogoń Szczecin,16.10.2016r., godz. o 18.30
Transmisja w Canal+ Sport 2
Na mecz zaprasza Wiktor Kubała


 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: