Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 lutego 2017

Beniaminek kontra Mistrz

Kibice szczypiorniaka w Piotrkowie już odliczają godziny do meczu z mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Europy, jedną z najbardziej utytułowanych klubowych drużyn w Polsce – Vive Tauronem Kielce. Sztab szkoleniowy i zawodnicy beniaminka PGNiG Superligi zdają sobie sprawę z klasy rywala. Chcą jednak pokazać się z jak najlepszej strony.
– Oczywiście wiemy, kto do nas przyjeżdża. To znakomita promocja piłki ręcznej i chłopaków nie trzeba jakoś specjalnie na ten mecz motywować. Kilku zawodników Vive przyjedzie do nas prosto z francuskich mistrzostw świata. Będą w rytmie meczowym i nie liczyłbym wcale na ich zmęczenie – mówi trener Zbigniew Markuszewski.
Smak wygranej z Vive Kielce zna Dmytro Zinchuk. Drużyna z Kielc przegrała w Piotrkowie z ówczesnym Focus Park Kiperem. – To był inny Piotrkowianin i inne Vive. Teraz walczymy o zupełnie inne cele. Zapraszam kibiców, czekają nas naprawdę duże emocje – zapowiada grający szkoleniowiec piotrkowskiej drużyny.
– Dla mnie to mecz jak mecz. Nie ma to większego znaczenia czy to Vive Kielce, czy też inna drużyna. Trzeba wyjść na boisko i walczyć. Serdecznie zapraszam kibiców na to spotkanie – dodaje Łukasz Achruk, dla którego spotkanie z mistrzami Polski będzie oficjalnym powrotem do Superligi po kilku latach spędzonych w Czarnogórze.
Mecz Piotrkowianin – Vive Tauron Kielce odbędzie się w czwartek (2 lutego) o 18:00 w piotrkowskiej Hali Relax. Transmisja w Canal + Sport od 18.15!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: