Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 stycznia 2017

Blaz Janc będzie zawodnikiem Vive Tauron Kielce!

20-letni słoweński skrzydłowy zostanie zawodnikiem „żółto-biało-niebieskich” od sezonu przyszłego sezonu 2017/18. Mierzący 185 centymetrów prawoskrzydłowy uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie. Blaz Janc podpisał z klubem trzyletni kontrakt
– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się pozyskać tak znakomitego zawodnika. Chciałbym bardzo podziękować Blazowi za jego determinację w tym, żeby trafić własnie do naszego klubu. To pokazuje, że będziemy mieli znakomitego zawodnika, ale także prywatnie osobę z dobrym charakterem, który pasuje do naszej drużyny. Jestem pewny, że Blaz bardzo dobrze wkomponuje się w nasz zespół. Dziękuje klubowi Celje Pivovarna Lasko za negocjacje, które od początku nie były łatwe, ale na końcu oba kluby się porozumiały. – mówi Prezes Bertus Servaas.
Blaz Janc urodził się 20 listopada 1996 roku. Od początku swojej kariery związany jest z Celje Pivovarna Lasko. Jest etatowym reprezentantem Słowenii. W 14 meczach dla swojego zespołu narodowego zdobył 60 goli. Prawoskrzydłowy wystąpi także w rozpoczynających się w środę Mistrzostwach Świata we Francji. Pomimo młodego wieku, zawodnik brał także udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.
W obecnym sezonie w 8 meczach dla Celje w Lidze Mistrzów zdobył 48 goli.
blaz_janc_rokometas_ferjan

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: