Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 marca 2018

Kto był najlepszy w lutym? – Wybierz Gracza Miesiąca

39 meczów rozegraliśmy w lutym, za nami już 185 meczów rundy zasadniczej z 240. PGNiG Superliga mocno przyśpieszyła. Na tym etapie sezonu najlepiej zaprezentują się zawodnicy nie tylko ze świetna techniką, ale i dobrze przygotowani fizycznie. Przeczytaj kogo eksperci nominowali do tytułu Gracza Lutego. Partnerem głosowania jest Balticus
 
Dziennikarze ze Sportowych Faktów, Canal + Sport i Kocham Ręczną w lutym nominowali Patryka Mauera z Gwardii Opole, Arkadiusza Moryto z Zagłębia Lubin i Adriana Nogowskiego z MMTS-u Kwidzyn.
 

Sportowe Fakty o Patryku Mauerze (Gwardia Opole):

– Kolejny z wielkich talentów, największa rewelacja sezonu 2017/2018. W lutym niezwykle regularny. 41 bramek w sześciu meczach, prawie co mecz najlepszy strzelec Gwardii, która zbliżyła się do bezpośredniego awansu do rundy finałowej. A Mauer zaczął zagrażać najlepszym strzelcom ligi – awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji i nie powiedział ostatniego słowa. Wkrótce może przeskoczyć drugiego Kacpra Adamskiego. Kwestią czasu jest jego debiut w kadrze.
 

Kocham Ręczną o Adranie Nogowskim (MMS Kwidzyn):

– Bardzo równo grający zawodnik. W lutym był już nominowany do gracza serii, a potwierdzeniem jego dobrej formy było sensacyjne zwycięstwo MMTS-u z Azotami Puławy, gdzie Nogowski wyprowadził swój zespół na najwyższe w tym meczu prowadzenie. Trener Maciej Mroczkowski szukać musi nowych armat. Nogowski taką nadzieja jest i zgłosił te aspiracje choćby przeciwko Stali Mielec. Zastąpienie Szpery czy Gendy okazać się może bardzo trudne, ale mamy nadzieję, że gracz z Kwidzyna pokaże jeszcze pazury.
 

NC+ o Arkadiusz Morycie (Zagłębie Lubin)

–  Jeden z dziennikarzy nc+ napisał: Moryto, reszta to tło! Dodamy tylko, że Arek we wszystkich 5 lutowych meczach Superligi był najskuteczniejszym graczem swojej drużyny. W trzech z nich zanotował dwucyfrową zdobycz bramkową. Gdy startował luty w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek Moryto był drugi i tracił do Kacpra Adamskiego 15 bramek. W pierwszym dniu marca skrzydłowy Zagłębia wyprzedza rozgrywającego Legionowa 20 trafieniami.
 
W poprzednim miesiącu najlepszym zawodnikiem był Michał Drej z Energii MKS Kalisz.

 
Do kogo trafi najwięcej głosów i zegarek marki Balticus , pokryty powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym? Zadecydujcie oddając głos na FB PGNiG Superligi 
 


 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: