Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 13 sierpnia 2020

Cezary Surgiel na pięć lat w Kielcach

Młodziutki lewoskrzydłowy podpisał kontrakt, na mocy którego związał się z drużyną KS Kielce do końca sezonu 2024/25. Oznacza to, że zawodnik będzie rozwijał się w ekipie Mistrzów Polski przez najbliższe pięć lat.

Najmłodszy zawodnik seniorskiej drużyny KS Kielce, 17-letni Cezary Surgiel, podpisał kontrakt, którym związał się z naszym klubem do końca 2024/25 roku. Zawodnik gra na lewym skrzydle.

To dla mnie duża szansa na rozwój, będę mógł się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie! – cieszy się Cezary Surgiel – Ten kontrakt oznacza dla mnie granie w Superlidze, a może też uda się wystąpić w Lidze Mistrzów. Będę pracował z najlepszymi zawodnikami i najlepszym trenerem świata! Tak uważam i nie jestem jedyny.

Czarek jest wychowankiem KS VIVE Kielce, a w seniorskiej drużynie zadebiutował w październiku minionego roku (w meczu 6. serii PGNiG Superligi, w którym kielczanie pokonali Energę MKS Kalisz 38:16, z czego Czarek zdobył dwie bramki).

W sezonie 2019/20 już wiele się nauczyłem i myślę, że z każdym rokiem będę zdobywał coraz więcej nowych umiejętności. Starsi zawodnicy dają mi wiele uwag i cieszę się z tego, bo muszą zwracać mi uwagę, bym mógł podnosić swój poziom – mówi Czarek – Na mojej pozycji gram z Angelem Fernandezem, to jeden z najlepszych skrzydłowych świata!

Cezary Surgiel ma konkretny plan na rozwój swojej kariery sportowej i ambitne cele do zrealizowania.

Chcę wygrać wszystko, co jest możliwe! – podkreśla – Ale do tego potrzeba jeszcze trochę czasu. Chciałbym być też najlepszą wersją siebie i z roku na rok coraz lepszym zawodnikiem.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: