-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 września 2017

Na chlebie o Igrzyskach

Teraz kupując chleb nie przegapicie żadnego meczu piłki ręcznej w Lubinie. To kolejna odsłona udanej współpracy sportowego klubu z lokalnym przedsiębiorcą.

 
Ku zdziwieniu niektórych na opakowaniu chleba z piekarni Górzyński widnieją naklejki zapowiadające mecze lubińskich szczypiornistów.
 
– Z piekarnią Górzyński współpracujemy od trzech sezonów. W tym czasie organizowaliśmy wiele wspólnych eventów promujących piłkę ręczną, a także zdrowy tryb życia. Mamy w zanadrzu jeszcze kilka pomysłów, ale wszystko w swoim czasie – mówi Łukasz Lemanik.
 
Dlaczego przedsiębiorca zdecydował się wesprzeć sportowców?
 
– Mamy w Lubinie piękną halę, dwie drużyny na poziomie ekstraklasy w pięknym, emocjonującym sporcie, jakim jest piłka ręczna. Wszystko to zasługuje, by zainteresowanie kibiców było jak największe. Chcemy zachęcić wszystkich, żeby choć raz poszli na mecz, bo wierzę, że po emocjach, które przeżyją, będą chcieli wrócić i dopingować Zagłębie. Dla nas ta możliwość współpracy to bardzo duża rzecz, bo jesteśmy, tak jak klub, mocno związani z Lubinem – wyjaśnia Paweł Górzyński.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: