-:-

Dodano: 14 października 2017

Chrobry lepszy w Legionowie

W meczu 7. serii PGNiG Superliga w Legionowie pomiędzy KPR Legionowo a SPR Chrobry Głogów zwyciężyli goście po meczu toczonym w szybkim tempie.

Goście źle zaczęli i z początku meczu legionowianie zyskali 4:1 przewagi. Przełamanie nastąpiło w 15. minucie i od tej chwili goście prowadzili i tej przewagi nie oddali do końca.

Krótka ławka KPR Legionowo, będąca wynikiem kumulacji kontuzji w zespole, spowodowała, iż stosunkowo wyrównany mecz toczył się przez pierwszą połowę i na początku drugiej. Z czasem brak zmian w legionowskiej drużynie znalazł odzwierciedlenie w coraz większej przewadze zespołu z Głogowa. Dał znać o sobie także brak Kacpra Adamskiego, dotychczasowego pretendenta do miana króla strzelców w Superlidze, który doznał skręcenia kostki. Z pewnością będzie gotów na mecz ze Spójnią Gdynia w przyszłym tygodniu.

Kibice z obu stron gorąco i głośno zagrzewały do walki swoje ulubione drużyny – zarówno kibice Chrobrego Głogów, jak i Klub Kibica KPR Legionowo. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem głogowian 31:22 (14:11).