Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 grudnia 2016

Chrobry odwiedził Dom samotnej Matki

Słodycze dla starszych dzieci, pampersy, mleko i odżywki dla małych, chemia gospodarcza i jeszcze drobne upominki dla mam. W środowy wieczór Rafał Biegaj, Kacper Pawłowski i Mateusz Rydz odwiedzili Dom Samotnej Matki w Głogowie.
Zespół Chrobrego Głogów od kilku lat obdarowuje przed świętami Bożego Narodzenia dzieciaki i mamy przebywające w placówce. – Fajnie jest komuś pomóc, robimy to dla uśmiechów tych dzieciaków. – mówi Kacper Pawłowski, kołowy Chrobrego. Prezentów było sporo, a same zakupy trwały kilka godzin. Ale zanim Mateusz Rydz i Szymon Sićko się na nie wybrali, ten pierwszy odwiedził Dom Samotnej Matki, aby dowiedzieć się, jakie są potrzeby. – Same zakupy były dla nas trudne! Ani ja, ani Szymon nigdy nie kupowaliśmy pampersów, odżywek dla dzieci, ani kosmetyków dla kobiet, więc mieliśmy niezły orzech do zgryzienia. Radziliśmy się więc w sklepie innych osób. – mówi Mateusz Rydz, rozgrywający głogowskiego zespołu.
Zakupy się oczywiście udały, udana była także wizyta w placówce, bo było to co najważniejsze… uśmiechy najmłodszych, a nawet ich mam.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: