Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 listopada 2021

Chrobry traci punkty

Ten mecz był bardzo wyrównany. Oba zespoły zostawiły na parkiecie dużo serca, ale ostatecznie to goście zabrali trzy punkty do domu. MVP meczu został Jan Stolarski, zdobywca 9 bramek. Rozgrywający Piotrkowianina otrzymał nagrodę od NamedSport.

Cała pierwsza połowa była na bardzo wyrównana. Oba zespoły zdobywały bramkę za bramką. Było dużo walki. Posypało się też sporo dwuminutowych wykluczeń. W 15′ minucie Anton Otrezov dostał podwójną karę dwóch minut, co oznaczało czerwoną kartkę – z gradacji kar. W drużynie Chrobrego znakomicie spisywał się Paweł Paterek, który zdobył aż 9 bramek! Pod koniec tej części spotkania gospodarzom udało się wyjść na prowadzenie i na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą.

Druga połowa meczu była równie emocjonująca. Piotrkowianin wyraźnie poprawił swoją obronę, a Chrobremu brakowało pomysłu na grę w ataku i szybko stracił prowadzenie. Aż osiem dwuminutowych kar podyktowali w tej części spotkania sędziowie. Końcówka meczu należała do gości – w 46′ minucie prowadzili już trzema bramkami. Co prawda głogowianie walczyli o odrobienie start, jednak ostatecznie to piotrkowianie dopisali na swoje konto kolejne 3. punkty.

Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 32:33 (19:17)
Chrobry: Stachera, Dereviankin, – Zdobylak 5, Klinger 3, Przysiek 2, Orpik 3, Jamioł 2, Krzysztofik, Matuszak 3, Otrezov, Styrcz 3, Włoskiewicz, Paterek 9, Skiba 2
Piotrkowianin: Ligarzewski, Chmurski, Kot – Wawrzyniak, Jędraszczyk 4, Stolarski 9, Babicz 4, Szopa 3, Swat 7, Surosz, Pożarek, Mosiołek 2, Pacześny 4

foto: Artur Starczewski

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: