-:-

Dodano: 16 listopada 2018

Chrobry wygrywa z Arką

Końcówka spotkania zadecydowała o zwycięstwie zespołu gości 25:21 (11:11)

Początek meczu należał do zawodników z Głogowa. Po sześciu minutach gry prowadzili już 4:0. Miejscowi zaczęli odrabianie strat od celnego trafienia Pawła Ćwiklińskiego. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku remisowym (11:11).

Z kolei drugą część meczu to już lepsza gra podopiecznych Dawida Nillsona, jednakże gdy wychodzili na prowadzenie to rywale potrafili doprowadzić do remisu. W 44. minucie na tablicy był wynik po 17.

Końcówka meczu to jednak skuteczniejsza gra Chrobrego i w efekcie zakończyli mecz wygrywając 25:21.

Arka: Pieńczewski, Zimakowski – Da Silva 5, Ćwikliński 4, Janikowski 4, Rychlewski 4, Jamioł 3, Kamyszek 1, Czaja, Jasowicz, Lisiewicz, Przysiek, Souza, Wolski
Chrobry: Kapela, Stachera – Babicz 5, Sadowski 4, Bartczak 3, Biegaj 3, Klinger 3, Wawrzyniak 2, Krzysztofik 1, Kubała 1, Makowiejew 1, Rydz 1, Tylutki 1, Czapla, Orpik, Warmijak