Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 grudnia 2016

Z Chrobrym Głogów przy Kowalskiej 2

W 13. serii  PGNiG Superligi KPR Gwardia Opole zmierzy się na własnym parkiecie z KS SPR Chrobrym Głogów. Od ostatniego meczu Gwardzistów minęły już prawie dwa tygodnie.
11. serię gwardziści rozegrali w Piotrkowie Trybunalskim, mierząc się z tamtejszym Piotrkowianinem. Mecz okrzyknięty „strzelaniną” był heroiczną walką z przeciwnikiem i z własnymi słabościami. Wielu zawodników zostawiło tego dnia na boisku kawałek serca i własnego zdrowia. Ostatecznie to szczypiorniści KPR Gwardii Opole zwyciężyli 39:34. Najlepszym graczem spotkania został wybrany Antoni Łangowski.
Mecz 12. serii Gwardia miała rozegrać przed tygodniem w Szczecinie. Jednak spotkanie nie odbyło się z przyczyn losowych. Zawodnicy z Opola mocno odczuwający trudy sezonu, mieli więc chwilę na regenerację.
Szczypiorniści Chrobrego po trzech wcześniejszych porażkach, w 12. serii przełamali się i odnieśli zwycięstwo nad Meblami Wójcik Elbląg 28:23. Najwięcej trafień w tym spotkaniu zanotował Kamil Sadowski. Zwycięstwo z elblążanami zapewniło im trzy punkty i awans na czwartą lokatę w tabeli grupy granatowej.
Spotkanie będzie meczem rewanżowym, z początku sezonu. Wtedy lepsi okazali się być gwardziści wygrywając 28:23. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.
Gwardia Opole – Chrobry Głogów 03.12.2016, o godz. 18.30

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: