Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 marca 2018

Derby Dolnego Śląska

To będzie mecz inny niż wszystkie! W sobotę o godzinie 13:00 Zagłębea podejmie derbowego rywala, Chrobrego Głogów. Przed tym arcyciekawie zapowiadającym się starciem rozmawialiśmy z obrotowym Miedziowych, Tomaszem Pietruszko.
 
Runda zasadnicza dobiega końca. W sobotę gracie z Chrobrym Głogów. Wasza pozycja w grupie granatowej jest już praktycznie znana (piąte miejsce), głogowianie wciąż walczą o trzecią pozycję.
Tak, wszystko się zgadza. My już raczej nie poprawimy swojej lokaty w rundzie zasadniczej, ale to niczego nie zmienia w naszym nastawieniu do tego spotkania. Wyjdziemy na boisko i zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Lubinie.
 
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Obydwie drużyny ostatnio prezentujecie bardzo dobrą formę.
To tylko potwierdza, że w sobotę kibice mogą liczyć na ciekawe spotkanie, na które wszystkich serdecznie zapraszam.
 

W Głogowie niewiele zabrakło Wam do zwycięstwa. Tym razem trzeba będzie z zimną krwią wykorzystywać 100-procentowe sytuacje, bo później mogą one zaważyć na zwycięstwie.
Pamiętam doskonale ten mecz, mimo porażki graliśmy w Głogowie naprawdę dobre zawody lecz w ważnych momentach zabrakło trochę chłodnej głowy i wykorzystania dobrych sytuacji, jakie mieliśmy. Niestety na koniec spotkania to się na nas zemściło.
 
W Pucharze Polski pokonaliście Chrobrego bardzo pewnie, teraz będzie zupełnie inny mecz…
Zgodzę się z tym, że to będzie zupełnie inne spotkanie i należy o tym pamiętać. Pokonaliśmy Chrobrego w Pucharze Polski, więc dlaczego nie mielibyśmy tego powtórzyć w najbliższą sobotę?
 
Ciebie jako wychowanka Zagłębia te spotkania elektryzują dodatkowo?
Oczywiście że tak ! Spotkania derbowe to zawsze dodatkowa dawka motywacji myślę, że nie tylko dla mnie ale też dla moich kolegów z drużyny. Ja już nie mogę się doczekać tego spotkania!
 
Tak naprawdę możecie już wypatrywać waszego rywala w walce o dziką kartę. Wszystko wskazuje na to, że zagracie z Kaliszem?
Na razie skupiamy się na najbliższym meczu. który jest przed nami. Z kim zagramy o dziką kartę okaże się po rozegraniu ostatniej kolejki w rundzie zasadniczej.
 
Mecz odbędzie się o dość nietypowej porze. Na granie o 13 trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać?
Myślę że nie, wystarczy się dobrze wyspać zjeść śniadanie i po tym praktycznie już musisz się udać na halę i przygotować do meczu. Bardzo fajnie, że derbowe spotkanie będzie w telewizji, to dodatkowa promocja piłki ręcznej w naszym regionie. Emocji na pewno nie zabraknie!
 
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=yyZqx55uSuc[/embedyt]

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: