Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 11 października 2016

Czas na przełamanie Zagłębia

W środę piłkarze ręczni Zagłębia Lubin sprawdzą swoje siły na tle najlepszej polskiej drużyny, Vive Tauron Kielce. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.
Lubinianie mają swoje problemy. Miedziowi zmagają się z plagą kontuzji, przez które nie doszło do ostatniego meczu ligowego z Sandra Spa Pogonią Szczecin. Zawodnicy Zagłębia powoli wracają do zdrowia, jednak Paweł Noch nie będzie mógł nadal skorzystać z kilku swoich podopiecznych.
W kieleckiej ekipie panują dobre nastroje. Vive wygrywa mecze za meczem, zarówno w PGNiG Superlidze, jak i Lidze Mistrzów. Podopieczni Talanta Dujszebajewa zainkasowali dwa punkty na Węgrzech, po zwycięstwie nad Pick Szeged. W rodzimej lidze kielczanie bez problemów pokonywali kolejnych rywali i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w grupie granatowej.
– Pojedziemy do Kielc powalczyć i zaprezentować się z dobrej strony. Wiadomo nie od dziś, że Kielce to topowa drużyna europejska, lecz pomimo swoich problemów będziemy chcieli zagrać bez kompleksów i z wiarę we własne umiejętności. Jak wyjdzie zobaczymy w środę, ale mogę zapewnić, że nie położymy się na parkiecie – zapewnia skrzydłowy Zagłębia Lubin, Jan Czuwara.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: