Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 października 2020

Czwartek z piłką ręczną. Magazyn “7. Metr”

Po ponad 10-miesięcznej przerwie polskie piłkarki ręczne rozegrają w czwartek pierwszy towarzyski mecz. W Ystad zmierzą się ze Szwedkami. Ich występ będzie głównym tematem kolejnego odcinka magazynu o piłce ręcznej “7. Metr”. Premiera w czwartek 1 października o godz. 17:00 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Tuż po magazynie transmisja meczu biało-czerwonych – również w Telewizji Polskiej.

Magazyn “7. Metr” o godz. 17:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport

Powrót polskich piłkarek ręcznych do gry będzie głównym tematem czwartkowego magazynu “7.Metr”. Nasze kamery przyglądały się treningom zespołu w trakcie kilkudniowego zgrupowania w Warszawie. Pod dyskusję weźmiemy to, jak biało-czerwone poradzą sobie wobec nieobecności dotychczasowych liderek – Karoliny Kudłacz-Gloc i Kingi Achruk. W magazynie również rozmowa z drugą z nich.

Ponadto pochylimy się nad niedawnymi meczami 3. serii PGNiG Superligi Kobiet oraz nadchodzącymi finałami PGNiG Pucharu Polski mężczyzn. O dołączenie do grona “Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka postara się natomiast legenda polskiej siatkówki – Mariusz Wlazły.

Program poprowadzą Grzegorz Chodkowski i Mariusz Jankowski. Ich gośćmi będą eksperci TVP Sport Iwona Niedźwiedź i Robert Lis. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 1 października od godz. 17:00.

Magazyn “7. Metr” powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: