Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 listopada 2020

Dla kogo październik?

Październikowe granie w PGNiG Superlidze zakończone! Tradycyjnie pora na wybranie najlepszego Gracza Miesiąca. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Października PGNiG Superligi

Trójka ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowała po jednym superligowcu do tytułu Gracza Października! Kibice swoje głosy mogą oddawać na Szymona Działakiewicza (Gwardia Opole), Miłosza Wałacha (Łomża Vive Kielce) i Kacpra Adamskiego (Energa MKS Kalisz).

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Szymon Działakiewicz Gwardia Opole

Szymon mimo przebycia COVID-19 w październiku spisał się świetnie, mając duży udział w zwycięstwach Gwardii nad Pogonią i Wybrzeżem. W tych spotkaniach zdobył 15 bramek przy wysokiej skuteczności 62 procent.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Miłosz Wałach Łomża Vive Kielce 

Jeden z lepszych miesięcy 18-latka w PGNiG Superlidze. Gdy Andreas Wolff odpoczywał, Wałach wykorzystywał swoją szansę. Może nie zatrzymywał w pojedynkę swoich rywali, ale w każdym występie dał się zapamiętać z dobrej strony. To właśnie nastoletni bramkarz Vive dobił zdziesiątkowanych graczy Gwardii Opole i zastopował nieźle radzący sobie MKS Kalisz. Dobrze spisał się też w Lubinie, gdzie zatrzymał festiwal bramek w wykonaniu Zagłębia Lubin. jak tak dalej pójdzie, to przyszłość kadry i Vive będzie w dobrych rękach. 

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź :

Kacper Adamski Energa MKS Kalisz

Przeprowadzka z Kwidzyna do Kalisza nie zachwiała formą rozgrywającego. Adamski w październiku grał skutecznie a w starciu z Mistrzem Polski był nie do zatrzymania.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (6.11) do godz. 14:00.

Miesiąc temu tytuł powędrował do Szymona Sićko z Łomża Vive Kielce.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: