-:-

Dodano: 3 sierpnia 2020

Drugi sparing Zagłębia i Chrobrego

Drugi raz piłkarze ręczni Zagłębia Lubin się lepsi od derbowego rywala Chrobrego, zwyciężając w Głogowie 31:26 (17:8).

Mecz Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów / PGNiG Superliga piłka ręczna

W przeciwieństwie do środowego meczu w Lubinie, gdzie byliśmy świadkami dwóch różnych połów (w pierwszej 17:14 dla Chrobrego, w drugiej 16:10 dla Zagłębia), tym razem to lubinianie prowadzili niemal przez całe spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Miedziowych – 17:8. W drugiej gospodarze zniwelowali straty do dwóch bramek (22:24) na dziesięć minut przed końcem, ale ostatnie fragmenty znów należały do podopiecznych Jarosława Hipnera i Igora Czebrova. Niemal połowę bramek w dzisiejszym meczu zdobyło trio Tokaj-Hajnos-Sroczyk.

W środę Zagłębie zmierzy się w Opolu z tamtejszą Gwardią, a tydzień później podejmować będzie pierwszoligową Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin 26:31 (8:17)

Zagłębie: Bartosik, Wiącek, Schodowski – Marciniak 1, Adamski, Netz 3, Sroczyk 5, Stankiewicz, Hajnos 5, Kupiec 1, Chychykalo 3, Bogacz 2, Pietruszko 1, Tokaj 6, Drobiecki 3, Duszyński, Pawlaczyk 1.