Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 grudnia 2016

Dujszebajew podał skład reprezentacji

Selekcjoner Talant Dujszebajew podał skład reprezentacji Polski na bezpośrednie przygotowania do Mistrzostw Świata we Francji (11.01 – 29.01.2017). Na liście 21. zawodników znalazło się pięciu “żółto-biało-niebieskich” – Mariusz Jurkiewicz, Piotr Chrapkowski, Mateusz Jachlewski, Paweł Paczkowski i mający szansę na debiut w “biało-czerwonych” barwach Patryk Walczak.
Kadra Polski rozpocznie przygotowania do styczniowych MŚ od badań w CMOS w Warszawie, następnie nasz zespół narodowy rozpocznie zgrupowanie w Kielcach w dniach 15.12 – 23.12.2016. Na drugiej konsultacji szkoleniowiej “biało-czerwoni” spotkają się w stolicy regionu świętokrzyskiego w dniach 27-30.12.2016. Następnie naszą kadrę czeka także konsultacja w Pruszkowie i udział w turnieju międzypaństwowym w Hiszpanii (06-10.12.2016).
1. Chrapkowski Piotr – KS Vive Handball Kielce S.A.
2. Jurkiewicz Mariusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
3. Jachlewski Mateusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
4. Paczkowski Paweł – KS Vive Handball Kielce S.A.
5. Walczak Patryk – KS Vive Handball Kielce S.A.
6. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock SA
7. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock SA
8. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA
9. Morawski Adam – SPR Wisła Płock SA
10. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
11. Przybylski Rafał – KS Azoty Puławy
12. Łyżwa Krzysztof – KS Azoty Puławy
13. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn
14. Malcher Adam – KPR Gwardia Opole S.A.
15. Moryto Arkadiusz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
16. Niewrzawa Paweł – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
17. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A. (do 23.12)
18. Daćko Marek – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
19. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (ESP) (od 19.12)
20. Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo (GER) (od 27.12)
21. Gierak Łukasz – TuS N-Lubbecke (GER) (od 27.12)
Kadra szkoleniowa:
– Dujshebaev Talant – trener główny
– Lis Robert – trener współpracujący
– Rombel Patryk – trener współpracujący
– Naczk Jakub – lekarz
– Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
– Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
– Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
– Rosengarten Marcin – kierownik
– Habrat Paweł – psycholog

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: