Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 marca 2018

Dzień Kobiet w PGNiG Superlidze

Mecz „Różowej Wstążki”, to część działań związanych z Dniem Kobiet i zachęcaniem do badań profilaktycznych. Panie mogą liczyć na wiele niespodzianek, także podczas meczów innych drużyn PGNiG Superligi.

 
 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski będzie gościć specjalistów z NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim, które jest naturalnym miejscem leczenia dla pacjentów z regionu piotrkowskiego. Centrum przekazało 10 kuponów dla pań na bezpłatne badania USG piersi. Pierwsze, honorowe podanie wykona Iza Rybak – piotrkowska Amazonka i pacjentka onkologiczna. Lokalnie działające Amazonki pojawią się także w hali w Elblągu podczas meczu Mebli Wójcik z Zagłębiem Lubin i w Zabrzu, na meczu Górnika z KPR Legionowo.
 
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=7Gue_I9Bm1A[/embedyt]
 
W Lubinie, 8 marca, warto wybrać się na spacer. Tego dnia zawodnicy Zagłębia będą spacerować po mieście i rozdawać kwiaty. Wpadną też z życzeniami na trening żeńskiej drużyny, która wspiera działania związane z profilaktyką raka.  W Szczecinie, piłkarze Sandry Spa Pogoń na meczu z MMTS Kwidzyn wręczą goździki, a przerwę meczu umili specjalnie przygotowany na tę okazję występ dzieci. Zawodnik Chrobrego Głogów, Krzysztof Tylutki wraz z żoną w krótkim video, na tle Różowego Mostu przypomni o tym, że warto się badać.
 
Akcję promującą działania Fundacji Rak’n’Roll wspierają także zawodniczki PGNiG Superligi Kobiet. Między innymi drużyna Korony Handball Kielce nagrała film zachęcający do przekazywania 1% podatku na Fundację.
 
Zapraszamy do oglądania Meczu „Różowej Wstążki” 7 marca, transmisja w nSport+ od godziny 18.15. Marka KEMPA jest Partnerem Technicznym, pozostali Partnerzy: portal ohme.pl i drukarnia podnadruk.pl.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: