Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 12 października 2016

Elblążanie walczą, Puławy dopisują punkty

Azoty Puławy zwyciężyły w Elblągu 31:26. Faworyt zdobył kolejne punkty, ale musiał się przy tym napracować, bo elblążanie po raz kolejny pokazali charakter i wolę walki.
Mimo dobrej postawy gospodarzy Azoty Puławy odniosły szóste zwycięstwo w tym sezonie PGNiG Superligi. Po porażce przed tygodniem w Płocku tym razem Azotowcy nie dali szans beniaminkowi z Elbląga. Podopieczni Marcina Kurowskiego prowadzili niemal od początku meczu i kontrolowali wydarzenia na parkiecie przez cały pojedynek.
Po wygranej w pierwszej połowie trzema golami,  w drugiej przewaga sięgała nawet sześciu trafień. Ostatecznie Azoty wygrały 31:26.- Graliśmy w osłabionym składzie personalnym i staraliśmy się robić wszystko, co w naszej mocy. Do zdobycia pierwszych punktów zabrakło nam możliwości manewru zawodnikami i siły w drugiej linii – mówił Jacek Będzikowski, trener Meble Wójcik Elbląg – Zebraliśmy kolejną lekcję, z której musimy wyciągnąć wnioski. Momentami graliśmy naprawdę dobrze, ale zdarzyło się kilka dołków, które rywal wykorzystał. Mimo porażek atmosfera w drużynie jest dobra. Trzeba pamiętać z jakimi zespołami w Elblągu rywalizowaliśmy, a na wyjeździe beniaminkowi bardzo trudno jest wygrać. Drużyna robi cały czas postęp z tygodnia na tydzień.
Meble Wójcik Elbląg – Azoty-Puławy 26:31 (12:15)
Meble: Fiodor, Dudek – Moryń 8, Janiszewski 6, Szopa 5, Tórz 3, Nowakowski 2, Żółtak 2, Malczewski, Dorsz, Olszewski, Kupiec.

Azoty: Bogdanov, Koshovy – Łyżwa 9, Przybylski 6, Skrabania 4, Sobol 4, Kubisztal 2, Kowalczyk 2, Krajewski 1, Prce 1, Petrovsky 1, Kuchczyński 1, Jurecki, Grzelak, Adamczuk.
Fot. Anna Dembińska


 
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: