Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 marca 2021

Emocje.TV z aplikacją mobilną i jednorazowym dostępem – oglądaj Superligę na ekranie telewizora

Nowa aplikacja Emocje.TV na urządzenia mobilne i telewizory Smart TV już dostępna! Aplikacja pozwoli jeszcze wygodniej oglądać transmisje i nagrania VOD z meczów PGNiG Superligi w ramach telewizji internetowej Emocje.TV. W chwili obecnej, uruchomiona została aplikacja dla telefonów z systemem Android i telewizory Smart TV, ale już wkrótce pojawi się także wersja na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz telewizory Samsung Smart TV. 

Dzięki aplikacji Emocje.TV od zalogowania do oglądania na żywo meczów PGNiG Superligi dzielą widza tylko dwa kliknięcia. Aplikacja posiada przejrzysty plan transmisji, gdzie zaprezentowane zostały transmisje na “dzisiaj” oraz kolejne dni. Jest także obszerny dział VOD, pozwalający oglądać archiwalne mecze. Dzięki filtrowaniu możliwości wyszukiwania, znalezienie interesującego meczu jest bardzo proste. 

Wdrożona została także funkcja DVR/timeshifting, dzięki której możemy zatrzymać transmisję i przewijać ją przy użyciu przycisków +/-10 sekund. Odtwarzacz pozwala również na zmianę jakości – można wybierać od 480p, przez 720p HD aż do 1080p HD, co z pewnością ucieszy niektórych kibiców i poprawi dostępność transmisji Emocje.TV także dla osób dysponujących w domu wolniejszym łączem internetowym. 

SPECJALNY PAKIET DOSTĘPU 24 GODZINNEGO 

Dużą zmianą jest także dostęp do transmisji na żywo i VOD w aplikacji. Widzowie Emocje.TV, którzy nie posiadają abonamentu mogą od teraz łatwo wykupić specjalny pakiet na 24h, który kosztuje jedyne 10 zł. Za dostęp można wygodnie zapłacić BLIKiem, a w ramach pakietu uzyskujemy pełny dostęp do wszystkich transmisji i nagrań VOD w Emocje.TV przez 24 godziny. Aplikacja Emocje.TV działa aktualnie w wersji BETA. Należy liczyć się z tym, że część usług może nie działać prawidłowo na wszystkich urządzeniach. Aplikacja otrzyma wkrótce kolejne aktualizacje, które będzie można pobrać automatycznie ze sklepu PLAY. Wkrótce także uruchomimy aplikację na kolejne platformy iOS i Samsung Smart TV. 

Aplikację można pobrać klikając w ten link.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: