Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 lutego 2017

Fajnie władać piorunami i być silnym

Odwiedzający Cuprum Arena jeszcze tylko przed trzy dni mają niepowtarzalną okazję stanąć oko w oko z najważniejszymi bohaterami komiksowego i filmowego Uniwersum Marvela. Dziś w lubińskiej galerii spotkaliśmy naszego obrotowego, Michała Stankiewicza. Przy okazji dowiedzieliśmy się kto jest ulubionym superbohaterem „Stanka”.
W dzieciństwie moim ulubionym bohaterem był Thor. Zawsze uważałem, że fajnie władać piorunami i być tak silnym – mówi Michał. Jeśli miałby połączyć w siły wybranych postaci wybrałby moce dwóch z nich – Myślę, że z połączenia Thora i Hulka wyszłaby mieszanka wybuchowa – dodaje „Stanek”.
Kapitan Ameryka, Spiderman, Thor czy Hulk to komiksowi superbohaterowie, których kojarzy chyba każdy z nas – Można powiedzieć, że była chwila przerwy jeśli chodzi o obecność tych wszystkich bohaterów, ale Studio Marvel o nich nam przypomniało. Powstały nowe serie różnych filmów począwszy od Kapitana Ameryki poprzez Hulka do Avengersów, gdzie możemy zobaczyć wszystkich superbohaterów w jednym filmie. Na pewno Ci superbohaterowie nie znikną i mam nadzieję, że moje dzieci też będą wiedzieć kto to jest Hulk, Kapitan Ameryka, Spiderman czy Thor – mówi Michał.
Wystawa w Galerii Cuprum potrwa do 5 lutego.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: