Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 25 kwietnia 2017

Finały 2017: Rewanżowe starcie MMTS-u i Gwardii

Pojedynkiem Kwidzyna i Opola rozpoczynamy rewanżowe spotkania ćwierćfinałów mistrzostw polski w piłce ręcznej mężczyzn. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia o godz. 18.30, poprowadzi je para sędziowska: Bartosz Leszczyński – Marcin Piechota (płock). Transmisję z meczu zobaczymy w Canal + Sport od 18.15.


W pierwszym meczu podopieczni trenera Patryka Rombla wygrali w Opolu 24:29 (8:13). Wydają się więc bliżsi awansu do kolejnej rundy fazy finałowej. Tym bardziej, że zespoły grały ze sobą w tym sezonie już trzykrotnie i za każdym razem wygrywali gracze z Kwidzyna. W pierwszej rundzie czerwono-czarni pokonali Gwardię 27:20 (14:12), a w rewanżu ograli opolan na ich terenie 23:28 (10:13).
W pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym podopieczni trenera Patryka Rombla ograli rywali 24:29. Doskonałe spotkanie w kwidzyńskiej bramce rozgrywał Paweł Kiepulski, a w ataku skuteczną grą popisywali się natomiast Michał Peret – 6 bramek i Mateusz Seroka – 5 bramek. Co ważne kwidzynianie skuteczni byli również w rzutach karnych. Zespół opolan oparty był głównie na atakach Kamila Mokrzkiego (7 bramek) oraz Mateusza Jankowskiego i Przemysława Zadury (po 4 bramki). Na tle kwidzynian prezentował się jednak dużo słabiej, stąd pięciobramkowa strata Gwardii przed meczem rewanżowym.
Bezpośrednią transmisję z kwidzyńskiej hali pokaże Canal+ Sport. Internetową relację z meczu śledzić można natomiast na portalu www.lajfy.com pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2017-04-25/id/204683
Warto również dodać, że zwycięzca dwumeczu MMTS – Gwardia w kolejnej rundzie fazy finałowej zmierzy się z triumfatorem rywalizacji NMC Górnik Zabrze – Vive Tauron Kielce.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: