Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 kwietnia 2018

Finały: Zaczynamy rundę finałową!

PGNiG Superliga wkracza w decydującą fazę. Finały 2018 zaczynamy od meczów o Dziką Kartę. Już w najbliższą sobotę Wybrzeże Gdańsk podejmie MMTS Kwidzyn. Zwycięzca dwumeczu zapewni sobie grę w ćwierćfinale rozgrywek.
 
Dla obu drużyn to, jak do tej pory, najważniejsze mecze w sezonie. Szczypiorniści Wybrzeża do spotkania podchodzą w pełni zmobilizowani. – Nastawienia są bojowe. Szczerze mówiąc, nie możemy się już doczekać tych meczów – zapewnił Maciej Pieńczewski.
 
Emocje, walka do samego końca, głośny doping i hala pełna kibiców – tak zwykle można określać Derby Pomorza. To także pojedynek „starych znajomych” – Doskonale znamy Kwidzyn. To dobry zespół, ale myślę, że całkowicie w naszym zasięgu! Osobiście wolałem zagrać z Kwidzynem niż z Głogowem – powiedział Pieńczewski.
 
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=WRwW9S5l1hk[/embedyt]
 
Bramkarz Wybrzeża w poprzednim starciu był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu. W dużej mierze to dzięki niemu czerwono-biało-niebiescy cieszyli się ze zwycięstwa. – Z tym najjaśniejszym punktem się nie zgodzę, ponieważ nie wszedłem dobrze w mecz od pierwszych minut. Musiałem zmienić się z Arturem, który fajnie poodbijał w tym meczu. Do mnie należały karne – dodał.
 
Istotnie, poprzedni mecz z MMTS-em Kwidzyn był kwintesencją piłki ręcznej. Do samego końca nie było wiadomo, kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dodatkowo, czerwono-biało-niebiescy czuli wsparcie licznie zgromadzonych w hali kibiców. – Myślę, że teraz będzie tak samo, dlatego nie mogę się doczekać tego meczu. A wszystkich kibiców zapraszam, bo warto! Mam nadzieję, że w ćwierćfinale zagra Wybrzeże – zakończył Pieńczewski.
 
Dzika Karta: Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn, sobota, 21.04.2018r., godz. 13.00, hala AWFiS w Gdańsku
 
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=tsTNKaxY2B4[/embedyt]

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: