Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 grudnia 2016

Głosowanie na Gracza Grudnia

To już ostatnie w tym roku typowanie zawodników na Gracza Miesiąca. Do walki o wasze głosy staną Mateusz Seroka, Rafał Przybylski i Uros Zorman. Graczy typują eksperci nc+, WP Sportowych Faktów oraz Kocham Ręczną.
Poprzednie, listopadowe głosowanie wygrał bramkarz Wisły Płock Adam Morawski. Podczas mikołajkowego hitu – meczu Vive Tauron Kielce z Wisłą Płock, Mateusz odebrał nagrodę od Partnera Głosowania, marki Balticus. A tym miesiącu zawodnicy poza tytułem Gracza Grudnia, także powalczą o zegarek Grey Seal marki Balticus.
W tym miesiącu rozegraliśmy 3 serie spotkań, a podczas nich, naszym ekspertom najbardziej zapadli w pamięci trzej zawodnicy.
Redakcja Kocham Ręczną jako swój typ podała skrzydłowego MMTS Kwidzyn, Mateusza Serokę. – To była fantastyczna jesień prawoskrzydłowego MMTS-u, który był w stanie kilka razy „sam” wygrać mecz swojej drużyny, co potwierdził w Opolu. Tytuł najlepszego strzelca PGNiG Superligi oraz druga pozycja jego zespołu w grupie granatowej, to podsumowanie jego znakomitej dyspozycji. – tłumaczą swój wybór redaktorzy Kocham Ręczną.
 
Kogo podaje WP Sportowe Fakty? Rafała Przybylskiego, rozgrywającego Azotów Puławy. – Jego kariera jest w galopie. Selekcjoner Tałant Dujszebajew mu zaufał, a ten uwierzył w siebie i wskoczył na wyższy poziom. Przybylski jest dziś jedną z najlepszych lewych rąk w PGNiG Superlidze, a za chwilę zacznie grać pierwsze skrzypce w reprezentacji Polski. Grudzień na krajowych parkietach należał do niego. W 3 meczach zdobył 23 bramki, a jego zespół zebrał komplet zwycięstw. – mówią eksperci WP Sportowe Fakty.
 
Z kolei redakcja sportowa nc+ wybrała Urosa Zormana, rozgrywającego Vive Tauron Kielce. – Słoweniec tradycyjnie, gdy nie ma zmiennika pokazuje klasę. Ze względu na to, że kontuzję złapał Dean Bombac, Zorman gra prawie całe mecze. I zachwyca. Rzuca bramki, ale przede wszystkim fantastycznie obsługuje kolegów. Bramki zdobywane przez Julena Aguinagalde, to w dużej mierze jego zasługa. W najważniejszym meczu rundy, z Orlenem Wisłą Płock, był nie do powstrzymania. Grał jak profesor. – kwitują eksperci nc+.
 
Jak głosować? Wystarczy wejść na nasz profil Facebook.com/PGNIGSuperliga, znaleźć grafikę i kliknąć emotikonę odpowiadającą wybranemu graczowi. Głosowanie trwa od piątku 16.12. od godz. 12.00 do wtorku 20.12. do godz. 12.00.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: