Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 maja 2018

Głosowanie na gracza kwietnia

W kwietniu kończyliśmy rundę zasadniczą Superligi i rozpoczęliśmy fazę finałową. Eksperci z Kocham Ręczną, Sportowych Faktów i nc+ nominowali zawodników do tytułu Gracz Kwietnia. 
 

 

Do tytułu nominowanie zostali Łukasz Rugulski z Wybrzeża Gdańsk, Arkadiusz Moryto z Zagłębie Lubin i Łukasz Zakreta z Energii MKS Kalisz. Eksperci tak uzasadniali wybór nominowanych:

 

Łukasz Rogulski Wybrzeże Gdańsk nominacja od Sportowe Fakty:

Nagroda za równą formę przez cały miesiąc. Co mecz kilka bramek – bardzo skuteczny z koła, często pierwszy do kontry, bezwzględny z linii siódmego metra. Do tego pracuś w obronie. Na jego koncie 23 gole w czterech kwietniowych meczach. Jego trafienia z Kwidzyna przyczyniły się do dość niespodziewanego awansu Wybrzeża do ćwierćfinału Superligi.
 

Łukasz Zakreta Energa MKS Kalisz nominacja od nc+

– Bo perfekcyjnie wykorzystał szansę od losu. Przez cały sezon był w cieniu Edina Tatara. Gdy Bośniak nagle z kontuzją wypadł ze składu, reprezentant Polski w piłce ręcznej plażowej stanął na wysokości zadania. Był pewnym punktem drużyny, która właśnie w kwietniu zapewniła sobie awans do najlepszej ósemki sezonu. Jest dobrym duchem drużyny. Potrafi pobudzić kolegów z zespołu i publiczność na trybunach. Typ showmana. Doceniamy takich w telewizji!
 

Arkadiusz Moryto Zagłębie Lubin nominacja od Kocham Ręczną

Regularne nominacje do siódemek serii w kwietniu oraz niesamowity wyczyn w postaci 227 bramek! Tego zawodnika można wyróżniać zawsze, i o każdej porze, a że Zagłębie może szykować się już na bardzo długą majówkę, to tak na pożegnanie – Arkadiusz Moryto!
 
W poprzednim miesiącu internauci wybrali Piotra Swata z Piotrkowianina Piotrkowa Trybunalskiego najlepszym zawodnikiem marca.
 

 
Do kogo trafi najwięcej głosów i zegarek marki Balticus , pokryty powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym? Zadecydujcie oddając głos na FB PGNiG Superligi . Głosujemy do 07.05.2018 do 14.00.
 


 
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: