III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
1
1
M
2
7
S
0
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 kwietnia 2017

Głosowanie na Gracza Marca

 
Wracamy z naszym comiesięcznym głosowaniem na Gracza Miesiąca. W lutym, nagrodę w internetowym głosowaniu kibiców, zdobył Arkadiusz Moryto, zawodnik Zagłębia Lubin. Partnerem głosowania jest firma Balticus, która przekazuje dla zwycięzcy wyjątkowy zegarek. 
 
Zawodników typują eksperci redakcji sportowej nc+, WP Sportowe Fakty oraz Kocham Ręczną. W lutym do walki zostali wybrani Mateusz Seroka z MMTS-u Kwidzyn (nc+), Oleksandr Kyrylenko ze Stali Mielec (WP SF) i Arkadiusz Moryto z Zagłębia Lubin (Kocham Ręczną). Ten ostatni, na naszym profilu na Facebooku otrzymał najwięcej głosów.
 
Czas więc na podanie tych, którzy walczyć będą o tytuł Gracza Marca i wyjątkową nagrodę – zegarek marki Balticus.
 
Redakcja nc+ wybrała skrzydłowego Vive Tauron Kielce, Manuela Strleka. – Za Chorwatem kapitalny miesiąc, przede wszystkim bardzo bramkostrzelny. Strlek ma ochotę do gry i widać to w każdej minucie, którą spędza na boisku. Po ogłoszeniu swojego odejścia z Kielc po następnym sezonie, grał jak natchniony. Tak jakby w każdym meczu chciał pokazać, że dopóki będzie graczem Vive, będzie grał na 200%. I w marcu tak właśnie robił. – Tłumaczą swój wybór eksperci nc+.
 
Z kolei WP Sportowe Fakty stawiają na Iso Slujitersa, rozgrywającego NMC Górnika Zabrze. – To był naprawdę dobry marzec zarówno dla Górnika Zabrze, jak i samego Iso Sluijtersa. Podopieczni Ryszarda Skutnika wygrali 3 z 5 meczów, w tym ten naprawdę istotny – z Azotami Puławy. A Holender udowodnił, że z zimowego snu obudził się jako zupełnie inny zawodnik. Sluijters jest dziś najważniejszą strzelbą w arsenale zabrzańskiego klubu, czego dowodem dwadzieścia pięć goli w kwietniowych meczach PGNiG Superligi. – Wyjaśniają eksperci WP SF.
 
Kocham Ręczną także podaje zawodnika Górnika Zabrze, obrotowego Marka Daćkę.  A wybór tłumaczą krótko. – Kto wie, gdzie byłby dziś Górnik, gdyby nie jego marcowa dyspozycja. Oczywiście to także świetne informacje dla reprezentacji Polski.
 
Głosowanie na naszym profilu na Facebooku, potrwa do soboty do godziny 15.00.
superliga-gracz-miesiaca-fb-nominacje_marzec
 
Poza tytułem Gracza Miesiąca zawodnik otrzyma zegarek od Partnera głosowania marki Balticus – Helmet Diver Pepsi. Ten szczególny model ma białą tarczę z pełną lumą oraz indeksami typu “sandwich”, koronki rozmieszczone na godzinach “2” oraz “4” a główna koronka jest zakręcana.
Jakie są zalety? – Japoński automatyczny mechanizm Miyota 9015, łożyskowany na 24 kamieniach, z możliwością “dokręcenia” mechanizmu ręcznie koronką, koronka oczywiście sygnowana “B”, koperta wykonana ze stali chirurgicznej 316L, wodoszczelność WR300, zakręcana koronka oraz wewnętrzny obrotowy bezel, szafirowe szkło z antyrefleksem po wewnętrznej stronie tłoczony dekiel z hełmem nurka.
Do tego w zestawie bransoleta oraz pasek silikonowy, klamra z wygrawerowaną nazwą marki – Balticus.
 
balticus_pepsi_front_bracelet_white_2287161969

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: