Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 stycznia 2021

Głosowanie na Gracza Grudnia

Od dziś kibice mogą decydować kto najbardziej wyróżniał się w grudniowych spotkaniach PGNiG Superligi. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Grudnia PGNiG Superligi

Trójka ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowała po jednym superligowcu do tytułu Gracza Grudnia! W głosowaniu kibiców startują Andrii Akimenko (Azoty Puławy), Rennosuke Tokuda (Grupa Azoty SPR Tarnów) i Łukasz Gogola (Górnik Zabrze).

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Andrii Akimenko Azoty Puławy

Wrócił po przerwie w świetnym stylu. W dwóch pierwszych spotkaniach grudnia zdecydowany lider Azotow, zdobywca 16 bramek przy wysokiej skuteczności. Jak wiele znaczy dla Azotow było widać w przegranym meczu z Górnikiem. Zabrakło w nim zawieszonego Ukraińca (ze względu na podejrzenie zakażenia koronawirusem), jego pomoc byłaby nieoceniona.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Rennosuke Tokuda Grupa Azoty SPR Tarnów 

Lider klasyfikacji strzelców Superligi. Grupa Azoty SPR Tarnów wygrała w grudniu dwa z trzech spotkań. Japończyk rzucił w minionym miesiącu 19 bramek przy bardzo dobrej skuteczności na poziomie 61%.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Łukasz Gogola Górnik Zabrze

Do tej pory w cieniu kolegów, ale ten sezon może być przełomowy dla 24 letniego rozgrywającego z Zabrza. Po odejściu Szymona Sićki z każdym kolejnym miesiącem Gogola prezentuje się pewniej i lepiej w drużynie Marcina Lijewskiego. Chociaż kurz już opadł warto wspomnieć zwycięską bramkę Gogoli w meczu z Azotami Puławy. To był majsterszyk w wykonaniu rozgrywającego Górnika Zabrze.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (11.01) do godz. 12:00.

Miesiąc temu tytuł wygrał Mateusz Góralski z Energa MKS Kalisz.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: