Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 marca 2020

Głosowanie na Gracza Lutego rozpoczęte!

Początek marca oznacza dla nas start głosowania na najlepszego piłkarza ręcznego w poprzednim miesiącu. Obecnie wkraczamy w ostatnie mecze rundy zasadniczej. W lutym emocji zdecydowanie nie brakowało. Wygrana VIVE w „Świętej Wojnie” i powrót na fotel lidera, rekord strzelecki Michała Daszka oraz wiele wyrównanych meczów kończących rzutami karnymi.

Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów wytypowali trzech zawodników do tytułu Gracza Lutego! W gronie nominowanych znalazł się Walentyn Koszowy (Azoty Puławy) oraz dwaj gracze Orlen Wisły Płock – Nico Mindegia i Michał Daszek.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Nico Mindegia Orlen Wisła Płock – Równa i wysoka forma Hiszpana utrzymuje sie od początku sezonu. Jego pojawienie się w PGNiG Superlidze to ogromna wartość nie tylko dla Wisły ale dla całej ligi.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński :

Michał Daszek Orlen Wisła Płock – Michał Daszek w lutym przeszdł samego siebie. Skrzydłowy Wisły po wyleczeniu kontuzji ma taką ochotę do gry, że energią mógłby obdzielić cały zespół. Świetnie spisywał sie w rozgrywkach polskich i europejskich, rzucając m.in. 9 bramek w pierwszym meczu z Bidasoą Irun w Lidze Mistrzów. Jednak do historii PGNiG Superligi przejdzie jego wyczyn z meczu z Grupą Azoty Tarnów, w którym rzucił 18 goli na 18 rzutów.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński :

Walentyn Koszowy Azoty Puławy – Najlepszy miesiąc Ukrainca od dawna. Dwie nominacje do siódemek serii, ponad 30 obron w trzech spotkaniach, w tym bardzo istotne w meczu z Pogonią, które zatrzymały szczecinian. Przy takiej formie Koszowego Azoty będą poważnie liczyć się w walce o medale.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do środy (4.03) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: