Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 grudnia 2019

Głosowanie na ostatniego w tym roku Gracza Miesiąca

W weekend zakończyliśmy już rozgrywki PGNiG Superligi w 2019 roku. Pora rozpocząć głosowanie i wybrać najlepszego Gracza Grudnia. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali trzech zawodników do tytułu Gracza Grudnia! W tym gronie znaleźli się Szymon Sićko, Maciej Tokaj oraz Adam Babicz.

TVP Sport – Michał Matysik:

Szymon Sićko NMC Górnik Zabrze – Szymon miał trudny początek sezonu. Chyba nie do końca wiedział czego oczekuje od niego trener. W ostatnim czasie był jednak zdecydowanie wyróżniająca się postacią Górnika. W grudniu notował dobre występy bramkowe, w tym 12 trafień z Tarnowem.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński :

Maciej Tokaj Zagłębie Lubin – Zagłębie wygrało w grudniu wszystkie cztery mecze, a duży udział w tej znakomitej serii miał Maciej Tokaj. Rozgrywający zdobył w tych spotkaniach 18 bramek na 26 rzutów, co daje doskonałą jak na gracza drugiej linii skuteczność na poziomie prawie 70 procent. A przecież Tokaj nigdy snajperem nie był.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński :

Adam Babicz Chrobry Głogów – W grudniu Chrobry potrzebował punktów jak ryba wody, czołowa ósemka uciekła na kilka punktów. Dzięki Babiczowi głogowianie wciąż pozostają w rywalizacji, choć sytuacja nadal jest trudna. Rozgrywający rzucił decydującą bramkę o zwycięstwie w Kwidzynie, był liderem podczas Derbów Dolnego Śląska z Zagłębiem (przegranych po karnych), wypunktował beniaminka z Tarnowa. W grudniu jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w lidze.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (20.12) do godz. 14:30.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: