Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 13 października 2016

Górnik z Gwardią zagra o więcej niż trzy punkty

Górnik ma z Gwardią Opole rachunki do wyrównania. W listopadzie zeszłego roku zabrzanie ulegli opolanom dwiema bramkami po fantastycznym meczu Taletovica, bramkarza Gwardii. W meczu rewanżowym, po wyrównanym spotkaniu to Górnik okazał się lepszy.
Gwardziści sezon przygotowawczy rozpoczęli od zmian kadrowych. Z zespołu odeszło wielu zawodników, w tym Wojciech Knop, Sebastian Rumniak, Rok Simić, Paweł Swat czy Emir Taletović. Natomiast Gwardię wzmocnili Kacper Adamski, Ignacy Bąk, Michał Lemaniak, Adrian Przybysz i doświadczony Przemysław Zadura.
Opolanie są solidnym ligowcem. Co prawda ostatnio ulegli Vive Tauron Kielce, ale w sezonie odnieśli już trzy zwycięstwa. Górnik po czterech zwycięstwach i dwóch porażkach zajmuje trzecie miejsce w grupie pomarańczowej, wyprzedzając Opole trzema punktami.
– To będzie tak naprawdę mecz o sześć punktów. Jeśli zwyciężymy, będziemy mieli komfort pewnej pozycji na trzecim miejscu, ale w żadnym wypadku nie możemy już teraz przypisywać sobie tych punktów. Opole to naprawdę solidny zespół. – mówi Mateusz Kornecki, bramkarz Górnika Zabrze.
Gwardia Opole – Górnik Zabrze, początek meczu o godz. 18.30
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: