Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 kwietnia 2021

Gracz Kwietnia – nominowani

Właśnie ruszyło głosowanie kibiców na najlepszego Gracza PGNiG Superligi w kwietniu. Wspierać swojego faworyta można na naszym facebooku. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest firma Balticus.

Jak co miesiąc trzech ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów wytypowało po jednym nominowanym zawodniku! W głosowaniu kibiców na Gracza Kwietnia biorą udział: Przemysław Krajewski (Orlen Wisła Płock), Oleksandr Tilte (Chrobry Głogów) i Rennosuke Tokuda (Grupa Azoty SPR Tarnów).

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Przemysław Krajewski Orlen Wisła Płock

W kwietniu Wisła wygrała pięć meczów w PGNiG Superlidze i awansowała do Final Four Ligi Europejskiej, w czym duży udział miał jej skrzydłowy. Krajewski zdobył w tych siedmiu spotkaniach aż 54 bramki! Bardzo dobrze wykonywał też rzuty karne.

TVP Sport – Maciej Wojs:

Oleksandr Tilte Chrobry Głogów

Kwiecień należał do Chrobrego. Głogowska drużyna wygrała cztery z pięciu rozgranych meczów, co w ligowej tabeli wywindowało ją na 6. miejsce. Tego nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie wysoka forma Tilte. Ukrainiec zdobył w kwietniu aż 31 goli, mając pokaźny wpływ na grę i wyniki zespołu.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Rennosuke Tokuda Grupa Azoty SPR Tarnów

Japończyk wraca do formy z najlepszych miesięcy w Superlidze. Nawet gdy Grupie Azoty nie udawało się zgarniać kompletu punktów, to był pierwszoplanową postacią w kwietniowych spotkaniach. Na jego koncie sporo asyst i spektakularny występ w Kwidzynie z 13 golami.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do wtorku (4.05) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: