Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 grudnia 2020

Gracz Listopada – nominowani

Wszystkie listopadowe spotkania już za nami. Oznacza to czas na wybranie najlepszego Gracza Miesiąca PGNiG Superligi. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Października PGNiG Superligi

Trójka ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowała po jednym superligowcu do tytułu Gracza Listopada! Do głosowania kibiców przystępują Mateusz Góralski (Energa MKS Kalisz), Rennosuke Tokuda (Grupa Azoty SPR Tarnów) i Łukasz Zakreta (Energa MKS Kalisz).

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Mateusz Góralski Energa MKS Kalisz

Prawoskrzydłowy Energi Kalisz miał duży udział w komplecie trzech listopadowych zwycięstw swojego zespołu. Strzelił w tych spotkaniach aż 21 bramek, w tym osiem z rzutów karnych, nie myląc się przy nich ani razu. Skuteczność z gry na poziomie 75 procent to też bardzo dobry wynik.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Rennosuke Tokuda Grupa Azoty SPR Tarnów 

Lider strzelców Superligi, który w listopadzie był zdecydowanie najlepszym snajperem rozgrywek. Japończyk, choć wszyscy już wiedzą, że jego styl jest nietuzinkowy, niemal co mecz zbliżał się do 10 bramek. Jego dynamiczne wejścia nieraz były ozdobą potyczki, do tego świetnie sprawdzał się w roli asystenta. Czasami Tokudzie brakowało wsparcia, ale i tak Grupa Azoty SPR Tarnów niemal w każdym spotkaniu była blisko punktów (albo je zdobywała). 

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Łukasz Zakreta Energa MKS Kalisz

Mimo, że Zakreta nie był w tym miesiącu ani razu nominowany do gracza serii nie znaczy, że listopad nie był miesiącem kaliskiego goalkeepera. To w dużej mierze dzięki niemu MKS Energa Kalisz zrobiła skok w tabeli. 

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (7.12) do godz. 11:00.

Miesiąc temu tytuł powędrował do Szymona Działakiewicza z Gwardii Opole.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: