III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
1
2
M
1
6
S
3
4
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 października 2017

Gracz września – wraca comiesięczny plebiscyt

Wraca plebiscyt na Gracza Miesiąca! Zawodników typują eksperci z redakcji sportowej nc+, WP Sportowe Fakty i Kocham Ręczną. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

 
Zawodnicy walczą nie tylko o głosy kibiców i tytuł Gracza Września, ale także o nagrodę – zegarek marki Balticus „Czarny Pył”, pokryty  powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym. Zegarek jest wodoszczelny, ma szafirowe szkło.
 

Na kogo kibice mogą głosować? Redakcja sportowa nc+ wytypowała Bartłomieja Tomczaka z NMC Górnika Zabrze. Dlaczego? – Kapitan przez duże K, Lider (strzelców) przez duże L. Człowiek, który w każdym meczu pokazuje, że piłka ręczna to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim kapitalna zabawa. Jest odważny, pewny siebie i zabójczo skuteczny. Trzyma atmosferę w drużynie. To m.in dzięki niemu Górnik w wrześniu wygrał wszystko co się dało. – tłumaczą swój wybór eksperci nc+.
 
Wp Sportowe Fakty stawiają na Vadima Bogdanowa z Azotów-Puławy. – Azoty Puławy powoli się rozkręcają. Brązowi medaliści mistrzostw Polski nie grają jeszcze wielkiej piłki ręcznej, bramkarz Vadim Bogdanov jest za to w formie życia. Rosjanin od początku sezonu broni na znakomitym poziomie. Był jednym z bohaterów meczu z Orlen Wisłą Płock, błyszczał też wcześniej. 40 procent odbitych strzałów to dla niego norma. – mówią nam WP Sportowe Fakty
 
Z kolei eksperci z Kocham Ręczną wytypowali Mateusza Wróbla z Wybrzeża Gdańsk. Powód jest prosty- Lider klasyfikacji strzelców grupy pomarańczowej. Dzięki niemu drużyna plasuje się na 4. miejscu z całkiem niezłą średnią 26,4 gola na mecz.
 
Link do głosowania TUTAJ
wybieramy do niedzieli 08.10.2017 r.
 

 
Wesprzyj fundację Akogo i wylicytuj taki sam zegarek dla Gracza Miesiąc. Więcej szczegółów przeczytasz tutaj.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: