Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 21 października 2019

Grupa Azoty Tarnów powołuje drużynę rezerw

Grupa Azoty Tarnów rozwija swoje zaplecze sportowe! Miło nam poinformować, że do III ligi małopolsko-śląskiej została zgłoszona drużyna rezerw. Pierwsze spotkanie młodzi tarnowianie rozegrają w weekend 16-17 listopada w Libiążu z miejscowym UKS-em Czwórką.

Nowa drużyna będzie składać się z zawodników w wieku U-17 i U-19, występujących dotychczas w zespole MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Krzysztof Mogielnicki, Dyrektor Sportowy klubu, przekonuje, że to krok w kierunku rozwoju młodych piłkarzy, którzy mają zdobywać doświadczenie w rywalizacji z seniorami.

– Jako Zarząd Jaskółka Tarnów sp. z o.o. wyszliśmy do tarnowskiego Pałacu Młodzieży z inicjatywą stworzenia II zespołu Grupa Azoty Tarnów. Celem tego projektu jest przygotowanie wyróżniających się zawodników do gry w pierwszym zespole. Wierzymy, że stworzenie takiej drużyny to kolejny krok w budowaniu stabilnych fundamentów klubu. Mamy nadzieję, że młodzi hadbaliści będą mocno napierać na starszych kolegów i szybko przebiją się na parkiety PGNiG Superligi – informuje Krzysztof Mogielnicki. – W dłuższej perspektywie chcemy stworzyć silny ośrodek szkoleniowy piłki ręcznej w Małopolsce. – dodaje.

Funkcję trenera zespołu rezerw klub powierzył doskonale znanemu w tarnowskim świecie piłki ręcznej Marcinowi Janasowi. – Marcin to rodowity tarnowianin, który od kilku lat z sukcesami pracuje z młodzieżą. – zaznacza Krzysztof Mogielnicki.

Grupa Azoty II Tarnów swoje domowe mecze będzie rozgrywać w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Tarnowie. Zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: