Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 grudnia 2016

Gwardia postara się o rewanż

W 15. serii PGNiG Superligi KPR Gwardia Opole zmierzy się z MMTS-em Kwidzyn. Na początku sezonu opolanie musieli uznać wyższość kwidzynian 27:20.
Ostatni tydzień to dla wszystkich graczy PGNiG Superligi to heroiczna walka ze słabościami. Gwardziści w ciągu tygodnia rozegrają w tę sobotę już trzecie spotkanie. W 14. serii, czyli w środę opolanie toczyli bój z MKS-em Zagłębiem Lubin. Po pierwszej części spotkania szczypiorniści Rafała Kuptela przegrywali aż sześcioma bramkami i tak było niemal przez cały mecz. Na dwie minuty przed końcem pojedynku stała się rzecz niebywała, opolanie nie dość, że zdołali wyrównać to jeszcze wyprzedzili rywali o dwa celne strzały, wygrywając 28:26. Najlepszym graczem tego meczu wybrany został zdobywca siedmiu bramek – Karol Siwak.
MMTS Kwidzyn w poprzednim meczu wyjątkowo męczył się z drużyną Mebli Wójcik Elbląg. Na wyjeździe kwidzynianie triumfowali zaledwie 23:21. Drużyna MMTS-u zajmuje w tabeli grupy granatowej mocną, druga lokatę, natomiast w tabeli zbiorczej czwartą.
Na początku tego sezonu obie drużyny starły się w Kwidzynie. Wówczas to Gwardziści musieli uznać wyższość rywali 27:20. Teraz opolanie mają szansę na rewanż u siebie, a niesieni zwycięstwem z Zagłębiem mają realne szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Mecz KPR Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn, 10.12.2016 r., godzina 18.30

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: