Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 listopada 2016

Gwardia zmierzy się z Wybrzeżem w Dzień Niepodległości

Ponad dwa tygodnie szczypiorniści KPR Gwardii Opole czekali na kolejne spotkanie w ramach PGNiG Superligi. Opolanie w 10. serii rozgrywek, na własnym parkiecie zmierzą się z Wybrzeżem Gdańsk.
26 listopada Gwardia  zagrała w Puławach. Opolska drużyna bez kompleksów walczyła z doświadczoną drużyną Azotów. Końcówka meczu była bardzo zacięta. Ostatecznie to puławianie cieszyli się ze zwycięstwa 27:23, a pogromcą Gwardii został reprezentant Polski Przemysław Krajewski. Najwięcej bramek w opolskiej drużynie – pięć, zanotował Kamil Mokrzki. Bardzo dobre zawody rozegrali także Karol Siwak i Przemysław Zadura – obaj trafiali w światło bramki po cztery razy.
W 9. serii PGNiG Superligi Wybrzeże Gdańsk mierzyło się ze Stalą Mielec. Gdańszczanie losy meczu rozstrzygnęli dosłownie w ostatnich sekundach. O wygranej Wybrzeża 27:25 na sekundy przed końcem pojedynku przesądził Łukasz Rogulski, którym równocześnie został najlepiej rzucającym graczem tego spotkania 9 trafień.
Zarówno KPR Gwardia Opole, jak i Wybrzeże Gdańsk zajmują trzecie miejsca w swoich grupach. Oba zespoły są głodne gry i kolejnych punktów. W hali Gwardii przy ulicy Kowalskiej 2, na kibiców czeka zacięte i wyrównane spotkanie. Kto wywalczy w nim dwa cenne punkty? Przekonamy się już w piątek.
KPR Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk, 11.11.2016 r., godz. 18.30.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: