Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 lutego 2021

Hajnos i Bogacz przedłużyli kontrakty

Kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty z Zagłębiem Lubin. Tym razem mowa o dwóch skrzydłowych. Na dłużej w lubińskim klubie zostają Jakub Bogacz i Wojciech Hajnos.

Obaj zawodnicy do Zagłębia dołączyli przed sezonem 2019/2020. Młodzi, perspektywiczni gracze do Lubina przeszli z zaplecza PGNiG Superligi. Jakub Bogacz przed transferem do Lubina reprezentował barwy MTS-u Chrzanów – siódmego zespołu grupy C pierwszej ligi, wcześniej występował w PMOS Chrzanów – Dziękuję za zaufanie. Bardzo się cieszę, że zostaje w Zagłębiu na kolejne dwa sezony. Nad decyzją nie musiałem się zastanawiać, ponieważ w klubie czuję się bardzo dobrze i sezonu na sezon się rozwijam. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, który sukcesywnie realizuje stawiane sobie cele – mówi lewoskrzydłowy Zagłębia.

Wojciech Hajnos do Zagłębia trafił z GKS-u Żukowo – Bardzo się cieszę, że spędzę dwa kolejne sezony w Zagłębiu i nadal będę mógł rozwijać swoje umiejętności. Cieszy mnie fakt, że mam zaufanie sztabu trenerskiego oraz prezesa. Postaram się jak najlepiej wykorzystać czas, który dostanę na parkiecie i na pewno będę dawał z siebie sto procent zarówno na treningach, jak i w meczach – mówi prawoskrzydłowy Zagłębia. 

W obecnym sezonie PGNiG Superligi Mężczyzn Jakub Bogacz trafiał 39 razy w 13 spotkaniach, Wojciech Hajnos zdobył 18 bramek w 12 meczach.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: