Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 marca 2017

Hala Relax w różowym kolorze

To będzie wyjątkowy mecz, który na długo zapamiętają piotrkowscy kibice, a w szczególności płeć piękna. W Dniu Kobiet, w piotrkowskiej Hali Relax, zmierzą się zespoły Piotrkowianina i Orlen Wisły Płock, a oprawa spotkania będzie wyjątkowa. Obie drużyny zagrają w różowych koszulkach, a PGNiG Superliga wykorzysta ten dzień do przypomnienia o tym, że kobiety powinny pamiętać o swoim zdrowiu.
Zainteresowanie meczem jest bardzo duże. Piotrkowski klub zdecydował, że wszystkie Panie obejrzą spotkanie za darmo. Dla Panów kasa klubu zostanie otwarta już od 16:00. Piotrkowianin przygotował liczne niespodzianki i konkursy, a o profilaktyce w walce z rakiem piersi będą informować wszystkich zainteresowanych Panie z Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek “Kamilki”.
Ze sportowego punktu widzenia faworyt może być tylko jeden – Orlen Wisła Płock. Wicemistrz Polski zagra bowiem w hali beniaminka, który dotychczas zgromadził zaledwie osiem punktów. Nie oznacza to jednak, że Piotrkowianin będzie czekał na jak najmniejszy wymiar kary. – Zagramy, na tyle, na ile umiemy najlepiej. Zdajemy sobie sprawę z klasy rywala, ale dla nas to możliwość pokazania się szerszej publiczności – zapowiada Zbigniew Markuszewski, szkoleniowiec Piotrkowianina.
Początek spotkania o 18:30, a mecz poprowadzą…Panie. Z gwizdkami zobaczyć będzie można naszą przeuroczą, eksportową parę – Joannę Brehmer i Agnieszkę Skowronek.
rozowa-wstazka

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: