Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 listopada 2016

Hit Vive-Wisła w Canal+Sport

W Mikołajki liderzy swoich grup, pomarańczowej i granatowej zawalczą o fotel lidera tabeli zbiorczej. KS Vive Tauron Kielce – ORLEN Wisła Płock, 6 grudnia godz. 18.30. Start transmisji w Canal+Sport od 18.00.
Obydwie drużyny poza ligowymi starciami walczą w EHF Champions Leauge – to dodatkowe obciążenie, które nie ułatwia zadania. A cel w tym meczu jest jeden – pokonać wieloletniego rywala i udowodnić, kto jest lepszy. Vive i Wisła mają na swoim ligowym koncie tylko zwycięstwa – we wtorek nie będzie podziału punktów, bo zwycięzca może być tylko jeden.
–Serdecznie zapraszamy przed telewizory, te mecze przynoszą zawsze wiele emocji, pokazują zaciętość drużyn, ducha walki, to, czego widz oczekuje – zapowiada Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi – Do przyjścia do Hali Legionów też namawiam, całymi rodzinami, na najmłodszych będzie czekał gość specjalny tego widowiska, warto tam być i poczuć tę adrenalinę.
Dodatkowo nc+ postarało się o ułatwienie dla fanów szczypiorniaka. Posiadacze pakietu, który nie ma na liście Canal+Sport, będą mogli za dodatkową opłatą uzyskać do niego dostęp. Mogą to zrobić za pomocą infolinii, w punktach sprzedaży oraz poprzez „moje nc+”. Koszt dostępu wynosi 14.90 i zostanie doliczony do kolejnej faktury.
Dostęp do kanału 36 czyli Canal+Sport  będzie uruchomiony na dwie godziny przed wydarzeniem, po to, żeby wykluczyć ewentualne zakłócenia, a fani mogli spokojnie rozwiązać ewentualne problemy nie tracąc widowiska sportowego. Zamówienie powinno być złożone co najmniej na 2 godziny przed rozpoczęciem transmisji.
Na szlagier PGNIG Superligi zaprasza Piotr Karpiński, komentator nc+. – Superliga się zmienia. Nabiera kolorów: granatowego i pomarańczowego. Nie chce się dzielić, bo zlikwidowała remisy. Jest wyrozumiała i cierpliwa, bo słabych nie decyduje się degradować. Ale jedno pozostaje bez zmian. Święta Wojna – mecz, który w naszych rozgrywkach elektryzuje jak żaden inny. 6 grudnia będzie podobnie. I to nie dlatego, że wokół boiska, a przez moment może i na nim, będzie biegał facet w czerwonym płaszczu z siwą brodą.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=mI9vGYT6NOc[/embedyt]

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: