Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 lipca 2019

Hitowe transmisje PGNiG Superligi na inaugurację w TVP Sport

Dokładnie za miesiąc ruszają rozgrywki PGNiG Superligi. Będzie to pierwszy sezon, w którym mecze można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Już w pierwszych dwóch seriach na sympatyków piłki ręcznej czekać będą transmisje z hitowych spotkań. Na inaugurację, w piątek, 30 sierpnia o godz. 18:00 , zmierzą się potentaci, zespół Orlen Wisły Płock podejmie drużynę KS Azotów Puławy. Równie interesująco zapowiada się plan transmisji na drugą serię. Mecze będzie można obejrzeć za pośrednictwem kanału TVP Sport, na stronie www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej. 

Dokładnie na miesiąc przed startem nowego sezonu PGNiG Superligi, publikujemy wybór trzech pierwszych transmisji meczów PGNiG Superligi. – PGNiG Superliga to TOP 5 europejskich lig piłki ręcznej. W najbliższym sezonie szykuje się pasjonująca rywalizacja zarówno jeśli chodzi o walkę medale, jak i o utrzymanie w rozgrywkach. W naszej lidze grają światowej klasy szczypiorniści jak i zdolna polska młodzież. Szykuje się zacięta rywalizacja” – mówi Marek Janicki, prezes PGNiG Superligi. 

Tradycyjnie nowy sezon rozpocznie uroczysty Mecz Otwarcia. Podczas inauguracji 63. sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej i czwartego sezonu profesjonalnej Superligi zmierzą się jedni z potentatów Superligi. Orlen Wisła Płock podejmie KS Azoty-Puławy! W drugiej serii zobaczymy bardzo ciekawą rywalizację trzeciego po fazie zasadniczej sezonu 2018/2019 NMC Górnika Zabrze z brązowym medalistą rozgrywek Gwardią Opole, oraz odwiedzimy Dolny Śląsk gdzie Chrobry Głogów zmierzy się z czwartą drużyną zeszłorocznych rozgrywek, MMTSem Kwidzyn.  

30 sierpnia PGNiG Superliga wystartuje w zupełnie nowym wydaniu. Rozpoczęcie współpracy z TVP Sport to nie tylko zmiana nadawcy. To również nowoczesna oprawa graficzna meczów i szereg elementów uatrakcyjniających transmisje. Dostęp do spotkań będzie miało blisko 35 mln Polaków i wspólnie z telewizją przygotowujemy dla nich atrakcyjny produkt. Nie tylko pod kątem sportowym” – powiedział Piotr Należyty, wiceprezes ds. marketingu PGNiG Superligi. 

MECZ OTWARCIA PGNiG Superligi sezon 19/20 

Orlen Wisła Płock – KS Azoty-Puławy 

30.08.2019 r. (piątek), godz. 17:35 TVP Sport 

2. seria 

NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole

03.09.2019 r. (wtorek), godz. 17:30 TVP Sport 

2. seria 

Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 

07.09.2019 r. (sobota), godz. 17:30 TVP Sport 

Mecze PGNiG Superligi mężczyzn w sezonie 2019/2020 można oglądać na kanale TVP Sport, na stronie internetowej www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: