Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 13 listopada 2017

Ignacy Bąk w Górniku

Ignacy Bąk, prawy rozgrywający, wzmacnia NMC Górnika Zabrze. Podpisał kontrakt, który obowiązywać będzie do czerwca 2020 roku. 22-latek w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Gwardii Opole, a wcześniej przez dwa lata Chrobrego Głogów. Jego doskonała gra szybko zainteresowała sztab MMTSu Kwidzyn, który upatrywał w zawodniku wzmocnienie na miarę walki o medale. Tam też trafił w lipcu. Teraz jednak przywdzieje trójkolorowy trykot.
 
Ignacy Bąk jest młodym zawodnikiem, który doskonale wpisuje się do naszej wizji zespołu i polityki transferowej – mówi Bogdan Kmiecik, prezes NMC Górnika Zabrze. – Będzie nie tylko uzupełnieniem, ale i wzmocnieniem prawej połówki drużyny – dodaje. Prezes Kmiecik nie ukrywa również, że zatrudnienie Bąka do element wzmocnień na przyszły sezon. – Planujemy zatrudnienie jeszcze dwóch zawodników na kolejne rozgrywki – mówi.
 
Ignacy Bąk urodził się w Tychach i jest wychowankiem zespołu z Mysłowic. Od dawna uznawany jest za jednego z najbardziej wyróżniających się zawodników młodego pokolenia. Już w wieku 18 lat został zaproszony na zgrupowanie pierwszej reprezentacji Polski. Ociera się o nią już u trzeciego szkoleniowca z rzędu!
 
W klubie z Opolszczyzny rzucił 68 bramek w 31 meczach. W tym sezonie trafiał 9 razy.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: